Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha felvesznek valakit irodai...

Ha felvesznek valakit irodai munkára elkuldhetik bármikor, hiába dolgozik jól?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem még akkor se mertek rendes felmondással elküldeni, mikor ténylegesen a rossz teljesítményemért küldtek el és volt már írásbeli figyelmeztetésem. Inkább közös megegyezést írtak és adtak végkielégítést. Nem vitatkoztam, aláírtam. Akkor már egy éve baromira elegem volt abból a helyből, a munkaidő felét netezéssel töltöttem.
2022. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jajj 10es. Ott voltal? Az emberke aki miatt kirugtak egy senki. Ha jon hozzank szerelni gepet(mert o ert hozza) akkor jatssza a kiskiralyt de amugy senki felett nem all. Senkinek sem a fonoke. Beszolt a munkatarsamnak hogy nem jol dolgozik, es hogy ne gyartson selejtet, ne veszelyeztesse a munkahelyét. (Nem csinalt soha selejtet) Erre mondta neki hogy neki ne dumaljon mert o itt egy senki es nem fonoke. Veszekedtek es annyit mondott neki hogy kapd be..
2022. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!