Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha felvesznek valakit irodai...

Ha felvesznek valakit irodai munkára elkuldhetik bármikor, hiába dolgozik jól?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs probaidon csak indokkal. Nyomos indokkal.
2022. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

konkrétan mire gondolsz...???


A munka törvénykönyve szabályozza a felmondás feltételeit.

2022. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen szempontból mindegy hogy irodai vagy fizikai munka. Ha akarnak, kirúgnak, találnak rá indokot.
2022. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Teged lehet 3as, en meg siman birosagra vinnem az ugyet ha mondvacsinalt az indok. Egyedul a leepites az elfogadható, de annak is meg vannak a szabalyai.
2022. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért szoktak inkább közös megegyezéssel leépíteni és inkább adnak plusz végkielégítést.
2022. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a jóindulatot 4-es, sose rúgtak még ki :) Csak nem vagyok vak, látom mi megy a munkahelyeken.
2022. jún. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

En is tudom mi megy. Azonban vannak törvények amiket be kell tartani. Okot konnyu talalni csak nem biztos hogy megalapozott lesz. Mondhatjak hogy loptam de akkor bizonyitsak be, jelentsenek fel. Mondhatjak hogy szarul dolgozom vagy gond van a magatartásommal. Oke, de mutassanak hivatalos figyelmeztetest, fegyelmit.



Azert merik megcsinalni a munkaltatok mert a munkavallalok tajekozatlanok es hagyjak magukat.


Munkatarsamat azert rugtak ki mert beszolt az anyacegtol érkező sima mezei karbantartonak hogy neki ne mondja meg hogyan dolgozzon. Az emberke bement a fonokhoz es elkuldtek a munkatarsamat. Hivatalosan nem tehettek volba meg, azt hazudtak neki ha ok rugjak ki nem kap allaskeresesit igy kegyen kozos megegyezes.

Masnap amikor hallottam a sztorit irtam neki hogy pereljen. Azt mondta nincs penze es ideje erre. Es szamtalan hasonlot hallottam a kornyezetemben es olvastam itt.

2022. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kérdező a lényeg röviden:

Elküldhetnek, de a jó hír, hogy mehetsz pereskedni, hátha nyersz.

2022. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oo ertem
2022. jún. 21. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es, a munkatarsad egy nyomorek paraszt, jogosan vagtak ki, most meg munkanelkuli is. :D
2022. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!