Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni a különbö...

Mennyire lehet hinni a különböző álláskereső oldalak általi megkereséseknek?

Figyelt kérdés

Feltettem a szakmai önéletrajzomat egy álláskereső oldalra. Kifejezetten egy állásra pályáztam, és kaptam is visszahívást az adott cégtől+behívtak interjúra, de ezenkívül még 2 hirdető, vagy közvetítőcég keresett fel állásajánlattal. Ez nekem azért furcsa, mert sokan mondják, hogy nagyon nehéz munkát találni.

Lehetséges az, hogy azok, akik megkerestek valótlan állást ajánlottak, mert ugye nem nagyon kapkodnak manapság a munkavállalók után.

Tapasztalatokat várok...


2022. ápr. 26. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
En heti 3x kapok megkeresest linkedinen, csak az nem kap munkat a mai vilagban aki nem akar vagy annyira felkegyelmu hogy azzal mar ellenszenvet valt ki masokbol...
2022. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne jó bárkinek valótlan állást ajánlgatni? Tökre nem életszerű.

ha van értékes tudásod, akkor teljesen normális, hogy megkeresnek, engem is szoktak LinkedInen.

2022. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy akik keresnek, azok csak közvetítők, és akkor kapnak jutalékot, ha valaki elmegy az általuk ajánlott céghez, és, hogy talán még akkor is toboroznak, ha mondjuk már biztosan beteltek az üres helyek.
2022. ápr. 26. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Több helyen is fent van az öneletrajzom (LinkedIn, karriere.at), de csak amiatt, hogy a fönökseg ne erezze magat biztonsagban. Havi szinten kapok 2-3 megkeresest annak ellenere, hogy max 45-50 ceg van Ausztriaban ami szoba jöhet a vegzettsegemmel es eleget fizetne.
2022. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Engem heti szinten keresnek konkrét ajánlatokkal LinkedIn-en.
2022. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem aggódom túl.

Köszönöm a válaszokat!

2022. ápr. 26. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben heti 10-et is kaptam, az esetek 99%-ában valami piramisjáték volt MLM-be bújtatva.
2022. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!