Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyobb összegbe kerülő...

Nagyobb összegbe kerülő szolgáltatásoknál pl. magán fogorvosnál, szem műtétnél stb.. készpénzzel szoktak fizetni vagy utalással? És ezeknél már szerződés szokott lenni?

Figyelt kérdés
Elég idióta kérdés de nekem tényleg nem egyértelmű. Sosem voltam még ilyesmi helyzetben, csak tudni szeretném mire számíthatok, vagy hogy mi is a normális eljárás ezeknél.
2022. ápr. 24. 07:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%

A #8-as még biztos nem hallott milliós fogszabályozásról, (kolléganőm csináltatja most, másfél évig fog tartani) titáncsapos fogpótlásról (1 csap: 150 ezer forint, beültetik az állkapocsba, ha beforrt, rá tudják rakni a koronát, ami plusz 60 ezer. És mondjuk van 6 pótolandó fog, mindjárt millió forint)


Vagy nők esetében már nincs olyan nőgyógyász, aki egy általános, éves rákszűrést 20 ezer alatt csinálna meg.



Én eddig bankkártyával fizettem, természetesen számlát is kaptam mindenhol.

2022. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!