Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagyobb összegbe kerülő...

Nagyobb összegbe kerülő szolgáltatásoknál pl. magán fogorvosnál, szem műtétnél stb.. készpénzzel szoktak fizetni vagy utalással? És ezeknél már szerződés szokott lenni?

Figyelt kérdés
Elég idióta kérdés de nekem tényleg nem egyértelmű. Sosem voltam még ilyesmi helyzetben, csak tudni szeretném mire számíthatok, vagy hogy mi is a normális eljárás ezeknél.
2022. ápr. 24. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én egészségbiztosítási- vagy bankkártyával fizetek
2022. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem idióta kérdés, biztos nem rég óta gyakorizol.:)

Szerintem orvosa válogatja. Az én magán fog dokim egy nagyon jófej, laza és kedves ember, nem igényli a nagy felhajtást, semmi ilyesmit, lazán a markába leszámolom a pénzt. A munkája világszínvonalú, nekem se kell számla meg garancialevél. Amúgy meg nyugodtan megkérdezheted az orvosaidat, hogy hogyan szeretnék hogy rendezd a javadalmazást.

2022. ápr. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezed előre , hogy náluk hogyan működik. Van, aki bizony azt mondja, egyben, kp. Van, akinél utazással. Nálunk pl sosem kell a rendelőben fizetni, kikuldik a számlát és az alapján kell utalni x napon belül.
2022. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Édesanyámnak magán fogászaton csak kp-val lehetett fizetni. Millió fölötti tételt... mondjuk volt részletfizetési lehetőség, de így is nagyon gáz.
2022. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

#4 az meg a gaznal is gazabb.


@Kerdezo: ezt az orvossal kell tisztazni. Ahova pl. en jarok fogorvoshoz, ott kb. barmit elfogadnak: bankkartyat, EP-kartyat, keszpenzt, utalast, tokmindegy csak fizesd ki.

2022. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Többnyire egeszsegbiztositasi kártyával, esetleg bankkartyaval fizetek ezeken a helyeken.
2022. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
“ Édesanyámnak magán fogászaton csak kp-val lehetett fizetni. Millió fölötti tételt... mondjuk volt részletfizetési lehetőség, de így is nagyon gáz.” számlát se kapott, ugye?
2022. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyobb összegbe kerülő szolgáltatásoknál pl. magán fogorvos"


pl. egy 20 ezer forintos tömésnél vagy foghúzásnál? :)

hú de nagy öszeg :D

2022. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert a magán fogorvos csak egy 20ezres tömést csinál, semmi mást.

Idióta.

2022. ápr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen 60k körüli volt a legnagyobb összeg, szimplán bankkártyával fizettem
2022. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!