Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi fog ebben a világban...

Mi fog ebben a világban történni? Mi folyik itt? Ekkora infláció sosem volt ami még ki sem csúcsosodott. Ti hogy készültök fel? Mibe rakjátok a pénzeteket? Aranyba? Cryptoba?

Figyelt kérdés

Ha felmennek az árak és az emberek nem tudják fizetni a szükségleteiket akkor el fogják adni az aranyaikat/Cryptoikat is vagyis annak az ára is csökkenni fog.


És ha a hitelesek sem tudják fizetni a hiteleiket akkor az ingatlanok értéktelenedlek el, vagyis akkor megérné tartani a pénzt, hogy legyen miből vásárolni hogy olcsón hozzájussunk.


Mit gondoltok?



2022. ápr. 13. 02:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy az emberek többsége pénzügyileg analfabéta. Azt se tudják sokan, hogy mi az a THM vagy egy egyszerű kamatos kamatot nem tudnak kiszámolni. Sok ember befektetése maximum az állampapírok és az ingatlanokig ér el.
2022. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkora infláció sosem volt"


Hogy ne lett volna. Nem is egyszer az elmúlt 100 évben.

2022. ápr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ez csak 1 cikk, crypto, nasdaq a padló felé.

2022. máj. 12. 01:59
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Állampapír az kockázatos jelenleg szerintem. Államcsődben vagy hiperinflációban a hajadra kenheted a kötvényedet.

Arany vagy bitcoin ami kívül esik ezen a fiat pénzügyi rendszeren.

2022. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy dollárocska. Már most fogtam 200 ezret, mert még 338ért vettem. Most visszaváltom és veszem az aranykockámat.
2022. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!