Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kitaláltam, hogy, hogy lehet...

Kitaláltam, hogy, hogy lehet egészségessé tenni a mekis kaját! Hogy csináljak belőle pénzt?

Figyelt kérdés

Mindössze egy dolgot kéne helyettesíteni a gyártási folyamat közben.

Hogy adhatom el az ötletem?


2010. szept. 14. 17:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem a sajtburgerért fizetsz 30% al többet te elme roggyant hanem az egyik alapanyagért ami a sajtburgerre max 10-20 forintokat rak!
2010. szept. 22. 10:41
 12/18 anonim ***** válasza:

Na de a mekiben nem csak 1 alapanyag van, vagy összetevő ami egészségtelen! Ha kicserélsz valamit, akkor még mindig ugyan olyan egészségtelen lesz..

De például sok múlhat az olajon, amiben megsütik.. Viszont ha azt kicserélik akkor meg nem eszem meg, mert szar íze lenne.


Egyébként engem nem érdekel, hogy egészséges-e vagy sem!

Most egészségtelen, de akkor is eszem néha, mert szeretem az ízét.


Tegyük fel, hogy megvalósítod amit mondtál, és egészséges kaja lesz a meki. Akkor sem fogok több mekit enni, mert baromira drága már így is!!

2010. szept. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A Meki franchise hálózat, a világon mindenhol egyforma, valahol valakik kitalálták a receptet és azóta mindig ugyanúgy készítik minden étteremben. Még ha egy sztárséf is tenne javaslatot az összetevők megváltoztatására abból sem lenne semmi, nemhogy egy ismeretlen kívülálló ötletét valósítsák meg.


Az ötleteddel inkább helyi hamburgereshez menj, ők hátha vevők lennének rá, de egy multi nemhogy meg se hallgatna, kapcsolatba sem tudnál velük kerülni.


Egyébként 30%-al többet biztos nem fizetnének alapanyagért, az elég nagy emelkedés, esetleg 3% még elképzelhető, úgy annyira nem csökkenne a nyereségük.

2010. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg meg is csinálnák és egészségessé válna a Meki, az emberekben akkor is megmaradna a berögzülés, hogy gyorsétterem-hamburger = egészségtelen, szóval valószínűleg maradnának a salátánál - már ha bemennek.

Az átlag vásárlót pedig nem érdekli, hogy mennyivel lett egészségesebb, ő annyit lát, hogy már megint drágább 20 forinttal a sajtburger és több aprót kell keresnie a zsebében.

2010. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mégis: konkrétan min változtatnál? Mi az az egy dolog, amitől minden mekis kaja egészséges lesz?
2010. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
te elmerottyant! szerinted nem építik bele a sajtburi árába? hülyék ezek szted? vagy te vagy az? az se akar a hasznából veszíteni!!!!!! nem vmi jó az üzletpolitikád!!!
2010. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ő azt mondja, hogy +20Ft-al kerülne többe, egy egészséges meki kaja. Az még gazdaságilag szerintem elfogadható lenne, csak az a probléma, hogy +20Ft-al nem lehet egészségesebbé tenni! Vagy kb. 5%-al lenne egészségesebb, ami meg kit érdekel??
2010. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

azért nem mindegy hogy 250 vagy 270, 280 ba kerül.....

főleg a mai világban... majdnem luxusnak számít a mecis kaja....

2010. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!