Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzváltóknál gyakran látok...

Pénzváltóknál gyakran látok embereket akik csak ott állnak a váltónál a kis ablaknál és csak ott várnak, várnak… Ők mit csinálnak vajon?

Figyelt kérdés
Megyünk különböző helyekre vásárolni és ott áll 2-3 ember. Megyünk visszafele a vásárlásból kb 15-20 perc múlva, ugyan ott áll a váltónál. Két dolog jutott eszembe. Figyelik hogy ki vált nagyobb összeget, majd kicsit messzebb megkérdezik tőle “mennyi az idő?”, vagy beváltanak x összeget és várják hogy amikor változik az árfolyam akkor kiveszik.

2022. márc. 13. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy leszólítják az embereket h inkább náluk valtsanak. Regen tele volt a váci utca ilyen cséndzsmáni arabokkal..
2022. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
1-es, egyszer én is nagyobb mennyiségű Eurót akartam beváltani, és gondolkodtam rajta, hogy óvatosan leszólítok egy sorban állót, hogy mindketten jól járjunk. Egyébként rokonokkal és ismerősökkel szoktuk ezt csinálni, főleg nyáron, mikor sokan mennek nyaralni és kell nekik euró, nekünk meg forint.
2022. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!