Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van bármilyen korhatár a...

Van bármilyen korhatár a pénzváltókban? Ha nem akkor a lényegi folyamat hogy megy?

Figyelt kérdés

Mármint bemegyek odaadok 100 eurót az adott embernek odaadja forintban az összeget ad róla egy blokkot vagy valamit és ennyi, megyek tovább,vagy esetleg kérhetnek személyit vagy bármit? 16 éves vagyok és olvastam valamilyen új rendeletről, és kicsit összezavart.

Bocsánat annak akinek egyértelmű, nem vagyok otthon pénzügyekben annyira és biztos szeretnék lenni.



2020. okt. 16. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs korhatár, nem kér személyit 100eurónál, igen, add "blokkot" és mész tovább. Ey bizonyos összeg felett kérnek személyit, de nem kell aggódni, azt az összeghatárt nem fogod elérni 16 évesen hacsak nem raboltál ki egy bankot.
2020. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha személyit is kérnek, 16 évesen már valószínűleg van neked is.
2020. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!