Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzváltóknál lehet aprót is...

Pénzváltóknál lehet aprót is kérni?

Figyelt kérdés
Öcsémnek pénztárcát veszek karácsonyra amibe szeretnék rakni egy kis “szerencse pénzt”, de angol fontban mivel ő Angliában él. Lehet apró pénzt is kérni a pénzváltóknál? Van mindenhol?
2021. dec. 15. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs egy ismerősöd, aki élt vagy dolgozott kint Angliában és elérhető a közeledben? Én is itt élek vidéki nagyvárosban Magyarországon, de dolgoztam kint Angliában és van elszórva mindenfelé néhány fontom apróban (pénztárcákban, fiókban), pont mert a pénzváltók nem váltják vissza.
2021. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Igen én is jártam már így euró apróval, ugyan azt vissza váltották volna, de olyan rossz árfolyamon, hogy inkább elraktam hátha egyszer még jól jön.
2021. dec. 15. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzváltók többnyire egyáltalán nem is foglalkoznak aprópénzzel.
2021. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak az euró aprót tudom, hogy némely pénzváltó beveszi pocsék árfolyamon, de semelyik másik pénznemnél nem láttam még ilyet. Azért gondolom nem pénzváltó lesz számodra a megoldás.
2021. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!