Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van kb másfél millió forint...

Van kb másfél millió forint spórolt pénzem kp-ban. A forint árfolyama egyre csak gyengül. Átváltsam svájci frankra, euróra, dollárra vagy yen-re vagy másmilyen pénzre? Te mibe váltanád át vagy fektetnél be?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 11:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

20, A tőzsde semmire sem garancia. Kb annyit ér mint ha a teszkóba bekerül egy áru. Attól még nem lesz jó és megbízható valami, hogy ott van.

A tőzsdefelügyelet is már került párszor jó kis korrupciós ügyekbe, szóval ennyit erről. Pénz beszél ... a többit meg már tudjátok.

2022. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm a felvilágosítást, de mondasz akkor 1-2 példát?
2022. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

22,


Valószínűleg az a nemzedék vagy akit az influenszer "befektetők" neveltek. Felesleges veled vitakoznom. Mint mondtam, ha te ajándékba oda adsz 10 milliót egy random weboldalnak a te dolgod. Akiket állítólag ellenőriz valami felügyelet (Láttad te ezt személyesen?) Mindenki azt csinál a pénzével amit akar.

2022. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Te milyen vitáról beszélsz? Mindenben igazad van, én csak arra kértelek, hogy mondj 1-2 példát arra, amit a 16-os válaszodban írtál, mert én nem hallottam még ilyenről és kíváncsi vagyok rá, érdekel, szeretnék utána olvasni.

Köszönöm.

2022. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!