Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van kb másfél millió forint...

Van kb másfél millió forint spórolt pénzem kp-ban. A forint árfolyama egyre csak gyengül. Átváltsam svájci frankra, euróra, dollárra vagy yen-re vagy másmilyen pénzre? Te mibe váltanád át vagy fektetnél be?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 11:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

5, Ha te ilyen noname külföldi oldalakra utalgatsz 10 millákat, a te dolgod.


De ha bent marad a pénz, mert a készítők úgy gondolják ők most csődbe mentek, akkor majd nézel.


Ezért érdemes megbízhatóbb, nevesebb bankot keresni főleg ekkora összegenél. Valószínűleg drágább lesz, de kevesebb a rizikó. Nulla rizikó pedig semelyik banknál nincs.


De ha nagyon paraoniás vagy vegyél aranyat, azon is rengeteget buksz, de értékállóbb. Cserébe semmire nem lehet használni.

2022. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
9-es miért kell pénzt kivenni ahhoz, hogy nyugatra menjen az ember? Németországban voltam utoljára, gyakorlatilag mindenhol kártyával fizettem, a taxitól és repjegytől kezdve, éttermeken és különböző boltokon keresztül a hotelig. Még az igényesebb prostik is elfogadnak banki utalást. Ha meg ki is kell venni valamiért, akkor sem milliókat, max pár száz eurót.
2022. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
59%

#11 jah, a Wise noname kulfoldi oldal. Ne zavarjon, hogy londoni tozsden jegyzett, ASIC/FCA altal szabalyozott 10+ eve mukodo cegrol van szo 10+ millio felhasznaloval.

Gondolom azzal is tisztaban vagy, hogy a naluk levo penz nem a sajat szamlaikon van, hanem ilyen bankoknal, mint JPMorgan, Barclays vagy Citi.

De valoban, siman elofordulhat, hogy gondolnak egyet es holnap reggelre csodbe mennek, meg a bank is, ahol a penzed van, ez igy szokott lenni.

2022. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ahogy az öregek mondták, az a biztos, ami a kezedben van.
2022. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát igen, az biztosan elinflálódik :)
2022. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
13, Mert még soha nem történt olyan, hogy 10 + éve működő cégek leléptek az ügyfelek pénzével ugye? Nagyon naív vagy ...
2022. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Miért, a bankban lévő eurod nem inflálódik? Én elástam a kertben és nem kell fizetnem senkinek, ha hozzá akarok jutni.
2022. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hogyne inflalodna, ezert szokas befektetni. Normalis, penzugyileg tudatos ember nyilvan nem hagy allni nagyobb osszeget.
2022. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Vegyetek bitkoint. Én most eladtam az egyik házam abban tartom a pénzt. Eddig buktam rajta 11 milliót, de innentől már csak felfelé fog menni és lesz 100 000 is. Akkor meg tíz szerezem a pénzt.
2022. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16-os mondasz 1-2 példát, mikor tőzsdén publikusan jegyzett, 10 éve működő cég lelépett az ügyfelek pénzével?
2022. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!