Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapok CSED-et, viszont a...

Kapok CSED-et, viszont a munkáltatóm nem fizeti a tb-t utánam. Ilyenkor magam után kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Munkahelyem tb kifizető hely is. Nagyobbik gyerekkel voltam itthon és betöltötte a 3.évét és utána szültem, előtte a párom igényelte a Gyed-et. Nem tudom ez mennyire befolyásolja. De ilyenről még nem hallott H a munkáltató nem fizet tb járulékot

2022. febr. 7. 00:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát igen nagy lehet, mivel mikor a nagyobbik gyerekemmel kaptam CSED-et úgy van lenyilatkoztatva a tb-nél hogy GYES-t kaptam... Nem tudom, hol úszott el a dolog... De ha a munkahelyem csinál hülyeséget remélem engem nem büntetnek meg miatta.
2022. márc. 8. 05:14
 12/12 anonim ***** válasza:

"Csak az a baj, hogy kaptam a NAV-tól levelet hogy fizessen magam után a tb-t..."

"mikor a nagyobbik gyerekemmel kaptam CSED-et úgy van lenyilatkoztatva a tb-nél hogy GYES-t kaptam."


Valami nekem még mindig nem kerek. Ugyanis egyik ellátás folyósítása alatt sem kell magad után fizetned a "TB-t".


Remélem, összehozzák úgy a dolgokat a különböző szervek, hogy minden a helyére kerüljön...

2022. márc. 9. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!