Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin és Etherium kérdés:...

Bitcoin és Etherium kérdés: Fog még valaha annyit érni?

Figyelt kérdés
Tavaly év közepén vettem 50-50 dollárért Bitcoint és Etheriumot. Jelenleg előbbi 38, utóbbi 34 dollárt ér nekem. Reálisan nézve felmehet még annyira az áruk, hogy én ebből profitálva jöjjek ki?

2022. febr. 5. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Bármi lehetséges.


Bár ilyen nevetséges aprópénzzel nem értem mi értelme az egésznek.

2022. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze. Remélem vettél még hozzá a múlt héten
2022. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen nevetségesen kicsi összeget nem a két legnagyobb coinba kellett volna tenni. Csak gondolj bele ember. 15000Ft, és a mai egész napos 10% plusz azért nem konstans, jellemzően nem nő ennyit...pénzből lehet pénz csinálni, szarból nem. Egyébként igen, valamikor biztos fog pár ezer forintot hozni xd
2022. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak kipróbálásképp raktam bele ennyit. Nem voltam/vagyok képben a kriptovalutákkal, de tippeket/tanácsokat szívesen fogadok.
2022. febr. 5. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Siman felmegy meg 10x-re is. Csak kerdes mennyi ido alatt
2022. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Ó persze, kedves pozícióból beszélő előző válaszadók. Az összes megtakarítását egyből be kellett volna tolnia valami ígéretes altcoinba, ami vagy bejön vagy eltűnik a süllyesztőbe. A kockázatkezeléssel meg felesleges is foglalkozni. Amúgy meg simán lehet, hogy fog még annyit érni amennyiért vetted, vagy akár jóval többet is. Biztosan ezt senki sem tudja megmondani. Aki benne ül egy pozícióban annak az az érdeke, hogy piaci optimizmust generáljon. Tőlük soha nem fogsz olyat hallani, hogy ne vegyél kripto eszközöket. Én nem adnám el most mínuszban, ha lenne kockáztatni való további pénzem akkor alacsonyabb árfolyamon vennék még hozzá. De mindig csak annyival kriptóznék, aminek az elbukása nem oszt nem szoroz.
2022. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kriptózás alapvető szabálya az hogy annyit kockáztass aminek az elvesztése nem fáj. Ha ez 50 dollár volt akkor annyi, ha azt is sokallod, akkor ezzel is túlzásba estél.


Igen, mehet feljebb, azóta egyébként voltál pluszban vele. Ha pedig vártál volna akkoriban pár hetet a vásárlással most is pluszban lennél.


Egyébként nagyban attól függ hol tartod, mert ha a tárcádban van ás valahová beküldöd eladni a tranzakciós díj elviszi egy jó részét ennek az összegnek. Esésekben ha hozzá veszel mindig egy picit, akkor csökkentheted az átlag árad.

2022. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező jól csináltad!

Kérlek írd meg később is, hogy hogyan állsz!

Én még nem vettem...

2022. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most úgy állok, hogy még kevesebbet érnek:)
2022. ápr. 21. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Bírom mikor a sok állampapírincel beböfögni minden "mibe fektessek" kérdés alá hogy "bitcoin, kripto" közbe meg kb az összes ilyen egyszeri emberke aki elhitte ezt, az konstans 8-15%-os bukóba van minimum.
2022. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!