Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázza, hogy...

Valaki elmagyarázza, hogy Binancen miért ér kevesebb Ft-ot a BTC-m, mint pár napja?

Figyelt kérdés
Mert a porszívócsövet mindjárt beleteszem a monitorba. Felment ez a sz.r 38 ezer dollárra, akkor elvileg többet kellene, hogy érjen forintban is a vásárolt Bitcoinom, ehhez képest kevesebbet ér, mint amikor betettem pár napja 35 ezer dollárnál. Most akkor mi van? Minek nem többet ér forintban is? Nem adtam el semmit, nem tradelek, csak tartom a spot walletban, vagy hol xD

2022. febr. 1. 16:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Baratom te sik hulye vagy a kriptohoz. Nezd meg milyen arfolyamon vetted, mekkora koltseggel, mennyit fizettel be. Ha azt se tudod megnezni milyen arfolyamon vetted akkor honnan tudod hogy olcsobban mint most? Istenem ....
2022. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Onnan te szerencsétlen hogy látom a tetves felfele ívelő grafikonon meg olvasom is
2022. febr. 1. 18:50
 13/20 A kérdező kommentje:
Sztem ennyi infóból ha te ennyire nagyokos vagy meg tudnád mondani, hogy a f.sznak kevesebb, mint amikor alacsonyabban vettem, ehhez nem kell fillérre pontosan tudni mikor mennyi volt, elég ha tudom hogy akkor kevesebbet ért.
2022. febr. 1. 18:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen erősödött a forint. Az van, hogy pár napja még 321 Ft volt egy dollár, ma meg 316, ez pont okozhat ekkora változást. Ez még csak nem is túl szokatlan árfolyammozgás. Beírod a googlebe, hogy "usd to huf" és kirajzolja neked mikor mennyi volt a dollár.
2022. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na ez már megnyugtatóbb, annál is inkább, mert dollárban mintha többet mutatna viszont, mint akkor, csak fura, hogy 5-6 forintnyi változás ennél a mennyiségnél ennyire meglàtszik, ha kiszámolom az árfolyamot akkor végülis kijön a különbség hellyel közzel, bár a Binance is levesz olyanokért a beutaláskor, amiről szó se volt, szóval ki tudja mit számolnak ők is.
2022. febr. 1. 19:20
 16/20 anonim ***** válasza:

6-os, illetve 7es vagyok. Pici számolás és simán kiderited.


Kb amikor vetted a btct, 322 volt a dolcsi, most 316 körül van.

A 194k vételi és a 196k jelenlegi wallet értéked között is durván 2% különbség van. Itt a rejtély megoldása.


Amúgy én a helyedben nem törődnék ekkora mozgásokkal, szaros 2k forint a különbség. Azért kriptózik az ember h jó sok pénzt keressen, vagy bukjon, nem pár ezer forint miatt.

2022. febr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%
Szia teljesen természetes amit tapasztalsz. Mindig kevesebb, kevesebb lesz a pénzed! Végül nem marad semmid! Egy marha nagy csalás, piramisjáték! Itt mesterségesen írnak ki kérdéseket, mesterséges válaszokkal nyomatják! Youtubeon próbálj kommentelni valami negatívat azon videókhoz ahol ezt a szemetet nyomatják meg sem jelenik! Akár hogy pumpálják fel látszolagosan mesterségesen, amit összeszedsz kamatostúl elveszik tőled! Ahogy van nyereséged mindent vegyél ki, mert a béka segge alá fog utána zuhanni az egész! Felére negyedére egy héten belül simán bezuhan pár nap alatt amit te most vettél! Ez sokkal gyakoribb mint hogy felfelé menjen! Ne higgy senkinek ilyen fórumokon mint ez, ott basznak át ahol tudnak!
2022. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#18 Kersess fel egy szakembert, beteg vagy ezekkel a konteós baromságaiddal együtt. 🤡🤡🤡🤡🤡 persze biztos összebeszél mindenki, direkt írunk ki kérdéseket mindenféle noname zugoldalon, hogy így népszerűsitsük a kriptovalutát, meg összeülünk közösen tanácskozni hetente az ország összes kriptozója, hogy megbeszéljük, hogy szervezzünk be még több embert. 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
2022. febr. 4. 06:52
 19/20 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező nekem ne magyarázd hogy nem ezt csináljátok, részletesen láttam ennek a menetét! Érdeklobbik vezetik az összes témát ahol pénz, politika, és bármi ami érdek van! Nagyon kis százaléknyi valódi átlagember kommentelő van ezekben a témákban. Akik szembemennek az ilyen lobbiknak az érdekével azt kifinomult pszihológiai eszközökkel kicsinálják! A legnagyobb üzlet ahol azt hiszed hogy átlagemberek kommentjeit olvasod, kikapcsolja ez az illúzió az emberek természetes védelmi rendszerét hogy mekkora fost nyomlak le a torkukon! Követve van kulcszavakkal az adott tartalom, kiírja telenyomja az adott lobbi neki megfelelő kommentekkel, kérdésekkel az oldalt, mindenkit kicsinálnak aki nem úgy beszél ahogy nekik tetszik, így többségben marad az érdekeiket képviselő társaság, ennyi a történet! Nem véletlen olyan alja a színvonal amilyen!
2022. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%
Egyértelműen mentális beteg az arc, hagyjátok rá.
2022. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!