Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázza, hogy...

Valaki elmagyarázza, hogy Binancen miért ér kevesebb Ft-ot a BTC-m, mint pár napja?

Figyelt kérdés
Mert a porszívócsövet mindjárt beleteszem a monitorba. Felment ez a sz.r 38 ezer dollárra, akkor elvileg többet kellene, hogy érjen forintban is a vásárolt Bitcoinom, ehhez képest kevesebbet ér, mint amikor betettem pár napja 35 ezer dollárnál. Most akkor mi van? Minek nem többet ér forintban is? Nem adtam el semmit, nem tradelek, csak tartom a spot walletban, vagy hol xD

2022. febr. 1. 16:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt ne mondjátok erősödött a forint, gyengült a dollár 😂
2022. febr. 1. 16:13
 2/20 anonim ***** válasza:
7%
mert ez az egész egy scam
2022. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Magyarul? 😂
2022. febr. 1. 16:32
 4/20 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki hozzáértő is válaszol, akinek nem csak annyiból áll a kriptovaluta ismerete, hogy csalás? XD
2022. febr. 1. 16:33
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem jegyeztem meg amugy, de érdekes módon dollárban mintha többet irna, mint amikor beraktam ha átváltom.
2022. febr. 1. 16:33
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Több részletet mondj már tesó.

Pontosan milyen áron vetted, mi volt az átváltási ár(a huf-usd) ? Pontosan mennyi btc-t kaptál érte? Mennyi volt a fee, amit fizettél?

Milyen adatbázis alapján nézted az árat amikor vetted? Most milyen adatbázisban nézed?


Ne gondold már h majd kiolvassuk az éterből. De generally, ha kevesebbért vetted pár napja, a btc pedig most többet ér, akkor nem érhet kevesebbet a pénzed, hacsak te nem basztal el valamit.

2022. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyébként a napokban tényleg 6 forintot emelkedett a huf ára a dollárral szemben, szóval tájékozódj kicsit.
2022. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Jan 12 óta még csak a 38e szint közelébe se ment a btc.. szóval nem tudom mit nézel.
2022. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Bátyja! Pár napja vettem mit tom én pontosan milyen árfolyamon, de 35-36 ezer dollár környékén volt akkor. 200 ezer forintért vettem, 3800 volt az átváltás, meg nemtom én mit számol még, a lényeg, hogy ha Binancen én jobb felső darokban forintot állítok be akkor ugye forintba mutatja mennyit ér. Na most a wallet szerint akkor ért 196 000 Ft-ot, ma meg ér 194 000 forintot, amit nem bírok felfogni, miközben walletben amúgy jobb oldalt ír valami 1500 ft jutalmat amit kaptam, ezt se értem az egészet, de a lényeg, hogy kevesebb forintnak írja a BTC-met, mint amikor betettem, pedig akkor gyengébb volt a BTC.


"Egyébként a napokban tényleg 6 forintot emelkedett a huf ára a dollárral szemben, szóval tájékozódj kicsit."


Az a fos erősödni is tud? És 6 ft erősödés az ennyire meglátszana? Na mindjárt kiszámolom. Mert mondom dollárban az a baj nem réml8k mennyi, mert a fene nézi dollárba amikor én forinttal fizetek, engem a forinthoz viszonyított ára érdekel, úgy meg csökkent.

2022. febr. 1. 18:13
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja és semmilyen earn, stake meg stb-t nem kattintottam, szimplán csak hagytam bent állni, amióta beraktam
2022. febr. 1. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!