Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná az NFT...

Valaki elmagyarázná az NFT működését?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ha létrehozok egy képet, amit eladok mint NFT, azt utána is használhatom?

2021. dec. 14. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalni használhatod, de ugymond az mar nem lesz a tied
2021. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. dec. 14. 20:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyankor mi van, hogy ha mások is használják már mivel megengedtem nekik, viszont eladom NFT-be?
2021. dec. 14. 20:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve az érdeklene még, hogy a portfóliómba feltüntethetem úgy, hogy én készítettem? Attól még nem leszek a tulajdonosa.
2021. dec. 14. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt csinalsz amit akarsz :) az nft piac abszalut nem szabalyzott. Pld a majmos twitter fotok ugymond nftk, de mivel egy kepet konnyu masolni sot kb mindent ami digitalis azt konnyu masolni ezert szinte semmi ertelme. Ezert is semmi eetelme az egesz majmos szarsagnak meg nftnek ugy amblok. Olyan platform meg nem sok van ahol bizonyitanod kell hogy a tied az adott dolog, leszamitva a bitcoint meg sok mas kriptot amik meg pont erre alapulnak...

Az egesz nft mizerianak akkor lesz ertelme ha majd olyan platformok lesznek ahol szamitani fog hogy bizonyitani tudd hogy valami tenyleg a tied, nalad a privat kulcs hozza es persze az egesznek ertelme is legyen.

2021. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a bitcoin, csak most kitaláltak hozzá egy baromságot, amivel olyan mint ha hú de egyedi lenne.
2021. dec. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!