Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az isten van,hogy az UPS...

Mi az isten van,hogy az UPS kétszer is azt írja ki,hogy címadat szükséges,címadat téves?

Figyelt kérdés
Elsőre is normálisan volt megadva,jó felhívtam az ügyfélszolgálatot,bemondtam megint,áttervezték a szállítást holnapra és most ez a nyomon követés dolog az oldalukon megint azt írja hogy hogy téves a cím..hát befosok
2022. jan. 19. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mégis hiányzik valamilyen szállítási információ vagy rossz az irányítószám, esetleg valamilyen teljesen új utca, aminek nincs kint a névtáblája és a gps sem ismeri.
2022. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dehogy..10 éve itt lakom,már nem egy rendelésem volt,Gls,Fedex,de ilyet még nem láttam..

Amazonról rendeltem és ott is normálisan megvan adva a címem,max az lehet hogy ők írtak el valamit,de akkor minek van az ügyfélszolgálat ha nem tudják kijavíani,hányszor kell felhívni őket?

2022. jan. 19. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben igazából az a gáz, hogy gondolom az UPS is két sikertelen próbálkozás után visszafordítja a csomagot...

Hívd fel őket mielőbb.

2022. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kétszer is felhívtam,másodjára azt mondta a nő,hogy nem kell aggódni,lehet még nem javította át a rendszer a címet. 2022-ben ilyen probléma van,el is hiszem.

Ja meg direkt megkérdeztem ezt is,hogy voltak-e már itt,megpróbálták-e kiszállítani és azt mondta nem,szóval,teljes zűrzavar.

2022. jan. 19. 16:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg amúgy ilyenkor miért nem viszik simán az Acces Pointra?
2022. jan. 19. 16:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja meg azt elfelejtettem,hogy a logisztikai központ konkrétan mellettem lévő városban van,Vecsésen :D És ennyire nehéz idejönni,befosok
2022. jan. 19. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

A leggagyibb futárokkal se volt még annyi bajom, mint az UPS-el. Rendesen gyűlölöm, ha valamit ők hoznak. Az egy dolog, hogy nem adnak meg időablakot, de ráadásul soha nem jön egy sms vagy email sem tőlük, hogy akkor ma hozzák, úgy kell nézegetni a linken keresztül, hogy most akkor mi van a csomaggal. A legidegesítőbb - és nem csak velem esik ez meg rendszeresen! - hogy egész álló nap képes és azt írja a rendszer, hogy épp kiszállítás alatt van a csomag és aznap végéig hozzák. Majd ESTE HÉTKOR visszamenőleg megváltozik hirtelen és azt írja ki, hogy mit tudom én 11-kor sikertelenül próbálták kézbesíteni. Magyarul egész álló nap a semmiért vártam és nem mentem el még szarni se. Ha csak simán nem csenget vagy emeli fel a telefont és nem hozza ki, az is idegesítő, de akkor legalább tudom, hogy így jártam és akkor megyek dolgomra. Neeem, neeeem, rohadjak otthon egész nap és majd este átírják, hogy nesze paraszt, hehehe. És nem ilyen a rendszer, mert már olyan is volt, hogy pont elkaptam a frissítést nap közben, hogy 10 perce akarták hozni, hát érdekes, itt vagyok, akkor miért nem csengetett vagy telefonált? Így felhívtam az ügyfélszolgálatot és kiköveteltem, hogy jöjjön vissza a futár és használja a csengőt. És visszajött egy órán belül. De többnyire inkább ez az este megjelenik, hogy x időben nem tudták kikézbesíteni verzió megy.


A vámosaik is olyan hülyék, mint a segg, kapok egy csomagot sajnos velük, amit vámolni kell, több vásárlás van benne, több helyről mindenféle különböző dolog. És nem tudja a beküldött kivonatokon értelmezni, hogy több fajta termék van egy rendelésben. És nekem kell hazudni és úgy kitölteni a papírt, hogy az egyik az csak a nadrágokat takarja, a másik a cipőket, a harmadik a könyvek, a negyedik meg a naptej. Az mindegy, hogy eredetileg egy helyről vettem 2 nadrágot, egy cipőt, meg egy trikót, egy másikről meg két könyvet, egy felsőt meg egy nap tejet stb. Nem, nekik az úgy nem jó.

2022. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!