Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon kamu nevet és kamu...

Paypalon kamu nevet és kamu lakcimet megadni bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Látható egyáltalán másoknak a lakcímem másoknak akik utalnak? Illetve még egy fontos kérdés: Ha letrevan hozva a profilom akkor hogyan küldhetnek nekem oda pénzt,csak mondom az email címet,amivel felregisztraltam a paypalra?


A félreértések elkerülése érdekében semmi illegalisat nem csinálok,csak vasarolok illetve eladok a paypalon keresztül,de nem szeretném ha a valós adataimat látnák



2021. nov. 13. 18:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#9: Szerintem az inkább a forgalom volumene miatt van. Nekem legalább 15 éve van PayPal fiókom, és több, mint 10 éve alakítottam business accounttá (mert egyébként nem tudtam PayPal kártyás fizetést elfogadni, csak accountról utalást). Nem hiszem, hogy most kérnének cégadatokat, már csak azért sem, mert manapság alig használom az accountot (már egy ideje nem adok el eBay-en)
2021. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!