Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypalon kamu nevet és kamu...

Paypalon kamu nevet és kamu lakcimet megadni bűncselekmény?

Figyelt kérdés

Látható egyáltalán másoknak a lakcímem másoknak akik utalnak? Illetve még egy fontos kérdés: Ha letrevan hozva a profilom akkor hogyan küldhetnek nekem oda pénzt,csak mondom az email címet,amivel felregisztraltam a paypalra?


A félreértések elkerülése érdekében semmi illegalisat nem csinálok,csak vasarolok illetve eladok a paypalon keresztül,de nem szeretném ha a valós adataimat látnák



2021. nov. 13. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

És, ha gond lesz, hogy igazolod, hogy a tiéd a fiók???


Vagy az otp-ben is hamis adatokkal nyitsz számlát?

2021. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint milyen gond lenne?
2021. nov. 13. 18:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl bekérik azonosításra a személyid egy nagyobb tranzakció miatt
2021. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy éven belül eléred a 850 ezres limitet vagy ők bármit gyanúsnak gondolnak akkor be fogják kérni a személyidet. Ha nem küldesz be nekik semmit, mert hát nem tudsz, fél évig zárolva marad az egyenleg, aztán ki lehet utalni. Csak ugye nem tudod mert más nevet adtál meg :D


Az email címed kell a küldőnek és kész. Aműgy szerintem bűncselekménynek számít, de ezt kérdezd meg inkább a törvényes kategóriában.

2021. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Én egyszer belefutottam a 2500 eurós limitbe, és nem volt egyszerű igazolnom magam, pedig a törvényes adataimat használom. Neked az üzleti számlát javaslom, ott nem muszáj az igazi nevedet megadni.

Itt van, hogyan kell üzleti számlát használni:

[link]

Összességében: upgrade-eld business accountra, legyen hozzá olyan mailcímed, amiben nincs benne a rendes neved.

2021. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Aha, és szerinted cég nem kell hozzá?:DDD
2021. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Nem.
2021. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is business accountom van, mert eBay előadáshoz kellett. Nincs cégem.


Amúgy nem értem mi értelme lenne hamis adatokkal regelni.

2021. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
#7 #8 Gratulálok, kérni fog céget előbb utóbb :D Nekem múlthéten kért szakmai engedélyt az üzleti PayPal fiókomra. Nem véletlenül hívák üzletinek...
2021. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vásárlásnak csak valódi címmel van értelme
2021. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!