Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha most lennél 18 éves, mit...

Ha most lennél 18 éves, mit tennél meg pénzügyileg, karrier szempontjából így felnőtt fejjel?

Figyelt kérdés
Vagy akár az élet többi területéről is érdekelnének a válaszok

2021. nov. 5. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Az egyertelmut leszamitva hogy pizza helyett bitcoont vennek semmi mást
2021. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Veletleen elkuldtem,

Szoval azert vagyok ott ahol mert a donteseim ide vezettek, jelenleg meg vagyok elgedve ugy a pénzügyi mint a karrier valasztasaimmal. Nem erzek olyan pontot ami radikalisan kisiklatta volna az eletem

2021. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy foggalmam nem lenne, hogy mit kéne, mint ahogy nem volt 10 évvel ezelőtt sem.
2021. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Egy piacképes szakot választanék ahelyett a bölcsész vacak helyett, amit szerelemből elvégeztem.
2021. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Én programozónak tanultam, majd folyamatosan fejlesztettem magam. Most 30 évesen már igen jól keresek. Ha biztos jó fizut akarsz, akkor ezt tudom javasolni.
2021. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ugyanazt, mint amit meg is tettem. Mondjuk csak 20 vagyok most, de nagyon jó befektetést csináltam, ami 100%-ban megtérül.


Megtaláltam az álomszakom, ami piacképes is amúgy és még mentort és gyakornoki munkát is szereztem, nem is akármilyet.

2021. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromban az az 10 évvel ezelőtt, ha vissza tudnék menni akkor vennék 10000 bitcoint és most semmi gondom nem lenne. Sajnos akkor még azt sem tudtam hogy létezik ilyesmi.
2021. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha 18 évesen tudtam volna, hogy mi az ami érdekel, akkor megkeresett pénzem 70%-át (ami amúgy is csak aktuális szórakozásra vagy luxus árucikkre lett elköltve) tőzsdére vittem volna, ott pedig napi, havi és éves kereskedési portfóliókat indítottam volna, hogy mire elvégzem az egyetemet addigra legyen annyi pénzem belőle, hogy csak ezzel foglalkozzak és képeslegyek élni belőle.


Minde erre 24 éves koromba jöttem rá, azóta egy éve folyamatosan ezzel foglalkozom és haladok kitűzött céljaim felé.

Sajnos az éveimet nem kapom vissza, de legalább sok más tapasztalattal gazdagodtam, amit nem bántam meg.

2021. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahogy bejutnék az iparművészetire, vagy építészeti szakra, esetleg pszichológiára. 49 évesen még mindig túl sok minden érdekel! Akkor semmi önbizalmam nem volt. Fújt a szél mindenfelé. Plusz folyamatos pszichoterápia, depresszió, figyelemzavar kezeltetése.
2021. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!