Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrierépítés, előrelépés...

Karrierépítés, előrelépés szempontjából jó választás lehet ez a továbbképzés?

Figyelt kérdés

[link]


Egy kevésbé elismert közgazdasági diploma mellé, kiegészítésnek mennyire jó, hogyha szívesen helyezkednék el ilyen területen, foglalkoznék stratégiai jövőformálással hivatásszerűen?



2021. máj. 31. 07:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
szerintem inkább bullshit
2021. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejted?
2021. máj. 31. 08:24
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez ilyen megfoghatatlan, nem túl sok helyre kell ilyen szaktevékenység, így nem is tartom túlzottan piacképesnek. Inkább csak olyan hobbi jellegű szaga van.
2021. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Kb ehova nem kell ilyen.
2021. máj. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

"A szakirányú tovább képzést elindító intézmények:


Egyetlen intézmény sem indítja a képzést."


Érthető miért.

2021. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Nekem inkább úgy hangzik, hogy a jó szakembereknek ezt nem tanítják, hanem inkább tudják, míg a rosszabbakat lehúzzák ezzel a képzéssel.


Szerintem előnyt ez nem fog jelenteni, mivel valamennyire az ember ezt kitapasztalja majd a munka során, ha tényleg ért hozzá.

Ha meg nem, akkor a képzés sem hiszem, hogy sokat segít.

2021. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5. Ez nem jelent semmit...

Látszik, nem vagy járatos a Felvi rendszerét illetően.

Egy csomó esetben ezt írja, akár olyan képzésekre is, melyek indulnak... Egy példát, hogy említsek ha egy képzésre nem lehet a következő, tehát a legközelebbi időpontkor jelentkezni, ami mondjuk keresztféléves lenne, akkor ha előtte nézed, ugyanúgy azt írja “Egyetlen intézmény sem indítja a képzést.”...

Február után meg jó esetben (ha a képzés indul szeptemberben) ki írják az intézményeket, de sajnos ez sincs mindig így...

Rengetegszer előfordul hogy ez a szöveg szerepel olyan képzésnél ami amúgy szokott indulni.

2021. máj. 31. 10:08
 8/12 A kérdező kommentje:

#6. Értem.

Lehet, hogy igazad van...


És tudtok esetleg olyan 2 vagy max 3 féléves gazdasági továbbképzést ami ér is valamit?

2021. máj. 31. 10:10
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én (#6) diploma mellé nem gondolkodnék ilyen képzésekben. Szerintem valami netes kurzust jobban megérheti megcsinálni.

Rövidebbek általában, illetve saját tempóban haladhatsz, emellett pedig multiknál akár többet számíthat, mint valami kevésbé ismert egyetem.

2021. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9. Hogy érted, hogy diploma mellé nem gondolkodnák ilyen képzésekben?


Én úgy tudom, hogy az összesnél bemeneti követelmény legalább egy alapszakos diploma, de valahol mesterszakos, vagy PhD...


Szóval szerintem diploma nélkül nem is lehet szakirányú továbbképzést csinálni.

2021. máj. 31. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!