Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi értelme, hogy lekorlátoz a...

Mi értelme, hogy lekorlátoz a Tippmixpro, ha lottózóban játszhat az ember korlátlanul?

Figyelt kérdés

Nem voltam még lottózóban, ha a pro lekorlátozott, attól ott még játszhatok? Vagy személyit kérnek és ellenőrzik az embert?

Nem is nyertem nagy pénzeket, annyi a bűnöm, hogy 5-7 nyertes fogadásra jutott 1 bukó kb és 2 hónapja 100ezer plusszban vagyok 20 000es tőkéből.



2021. okt. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem kérnek semmit, akkor mindenkitől kérniük kellene és ellenőrizni, nincs-e neten korlátozva... Élőben nem tudnak ilyet, a netes is arra van, hogy limitáld magad, online könnyebb költeni, éjjel-nappal lehet stb. Megjegyzem, sosem hallottam olyat, hogy nyeremény esetén korlátoznának, mert ez a költekezés elleni funkció.
2021. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Pedig elég bevett szokás ez az irodáknál.
2021. okt. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, én már rég nyertem sport fogadással. :D

Szerintem játszhatsz, senki nem nézi. :D

Úgy tudom talán neten korlátoznak ha sokat nyersz vagyis úgy tudtam, hogy bizonyos összeg felett, nem kis összegeknél.

2021. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, milyen szisztéma alapján játszottál? Szerinted indokolt volt a korlát? (Tehát valahogy a rendszert kihasználtad?)

Vagy csak sima fogadásokat kötöttél?

2023. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fegyelmezetten játszottam, jól utánaolvastam a meccseknek, kerestem a jó értékű oddszokat. A napi kínálatból kiválasztottam, ami legesélyesebbnek tűnt és azért volt egy 1,5-1,7 oddsa emellett. Vagy döntetlennél tét visszajárt tettem meg az esélyesebb csapatra ahol tényleg nagyon esélyes volt, de azért volt 1,3-1,4 odds rá. 5-10 000 közötti téteket raktam.

Illetve élőztem is meccsek vége felé (nem lesz több gól) ha lapos volt a meccs meg ilyenek.

Úgy felhúztam magam, hogy nem játszom azóta.

2023. júl. 25. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen korrekt játéknak tűnik.
2023. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet amiatt mert többször nyertél egymás után,bár nem igazán értem mert valaki pl évek óta játszik és van aki pl ebből él. De a lottózóba nem kérnek semmit se személyi se semmit soha
2023. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!