Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kennyére sincs pénzünk. Valak...

Kennyére sincs pénzünk. Valakinek valami tanácsa van?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok anyukám egyedül nevel a nagybáttyámmal.Nagybáttyám nem dolgozik anyumnak meg csak alkalmi munkája van.Munkalehetőség a faluban majdnem hogy egyenlő a nullával.Most már kennyére sincs pénzünk.Valakinek valami ötlete van?

2021. aug. 30. 12:51
1 2
 11/11 Tóth Gergely válasza:
16%
A kormányban kéne, hogy legyen annyi méltányosság, hogy ne hagyja éhezni az embereket. Volt, hogy éheztem a NAV pedig sarcolt az egészségügyi hozzájárulás 100.000 Ft elmaradásával. 30 vagyok. 30 éve egyedül vagyok, anyagilag javulok, nagy ház, luxusautók és még küzdök, hogy feltörekedjek, ma sem eszek annyit, amennyi jól esne. Modellfotóim vannak a társkeresőkön, de gondjaim vannak a hölgyek belső tulajdonságaival, ha kicsit ők is nélkülözzék volna, jobb emberekké váltak volna. Találhatnátok nekem egy szegény vékony fiatal nőt, aki hajlandó hozzám költözni. Legalább az ő gondjai megoldódnának.
2021. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!