Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztráliából (ajándékként...

Ausztráliából (ajándékként feladva) várok levelet. Így is rárakhatnak plusz költséget?

Figyelt kérdés
Ma érkezett Kínából egy még bőven július 1. előtt feladott 300 forintos csomagom, amire ráfizettem 600 forintot, így kissé elkezdtem aggódni. Ausztráliából várok egy levelet, ajándékként adták fel (remélhetőleg a benne lévő cuccok értékét nem írták rá), de nézelődtem és elvileg erre is rárakhatnak plusz költségeket. Valóban így van?

2021. júl. 14. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van.
2021. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

"remélhetőleg a benne lévő cuccok értékét nem írták rá"

Ha ez segítene bármit, mindenki így csinálná. A vámosok nem hülyék.

2021. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki hasonló helyzetben lenne: lehet, hogy csak szerencsém volt, de nem vámolták meg, a szokásos módon a postaládában várt engem a levél. :D
2021. aug. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!