Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire lehetnek valósak...

Mennyire lehetnek valósak ezek a forex kereskedés által gazdaggá vált instagram emberek?

Figyelt kérdés

Bennem valamiért mindig felmerül a gyanú, hogy ez az egész egy nagy átverés. Pózolnak mindenféle luxustermékkel, arra késztetve másokat hogy ők is vágjanak bele. Drága kurzusokat tartanak, ahol figyelmeztetnek hogy kockázatos, közben meg így akarják lehúzni az embereket. Ezek szerintem valójában mind lottónyertesek, vagy eleve vagyonos családok unatkozó gyerekei. Pár példa:

[link]

[link]

vagy itthonról kobenfx



2021. júl. 14. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy lottónyertesek.

Lehet, hogy tényleg van pénzük, csak azt kell tisztán látni, hogy ők elsősorban a tanfolyamok eladásából élnek, nem feltétlenül a tőzsdézésből.

Az meg, hogy milyen luxustermékekkel pózol valaki, pont semmit nem jelent. Kibérelsz egy akármilyen autót, csinálsz öt fényképet, feltöltöd instára, aztán mindjárt te vagy a valaki. Oké, nincs ez ingyen, de azért nagyságrendekkel olcsóbb, mint megvenni ugyanezt az autót.


A nagy kérdés az, hogy pontosan mit ad el. Ha csak annyit állít, hogy megtanítja neked, hogy hogyan működik a forex, hogyan kell tőzsdén befektetni, stb., akkor az nem feltétlenül átverés, bár ettől még lehet szar, amit ad.


Tőzsdei tanfolyamokat nyújtanak normális cégek is, ennyi pénzért én biztos oda mennék inkább, mintsem megvegyek valami meglepetéscsomagot egy random vadidegentől.

2021. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fake gurus... Így hívják őket angolul. Amikor tavaly tanfolyamot kerestem, én is belefutottam ezekbe a srácokba. Simán el tudom képzelni, hogy ebből élnek, azt viszont kevésbé, hogy az a tananyag, amit árulnak, hasznos lenne. Édesapám - aki angolt tanított - mondta mindig, hogy az, hogy valaki beszél angolul, még nem jelenti azt, hogy meg is tud tanítani rá. Mert amikor jönnek a kérdések, hogy ez, meg az miért így van, akkor nem biztos, hogy választ kapsz rá. Én végül Thomas Kralow kurzusára fizettem elő és nem bántam meg. Ha értesz angolul és tényleg érdekel a téma, érdemes átnézni az oldalát: találsz pár ingyen leckét ill. fent van ha jól emlékszem 2 évnyi havi kivonat a brókerszámlájáról. 151 videolecke + még 51 bónusz, teszt, házi feladat, vizsga a végén... Teljesen az alapoktól, részletesen, mindent elmagyarázva. Nem reklámozni akarom, nem kapok részesedést, de én nagyon élveztem azt a 4-5 hónapot, amit az általa összerakott anyag tanulásával töltöttem.
2021. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg kamu van és sok lehúzás nyilván,mindig ott a legtöbb lehúzás ami éppen trend. Most ugye a tőzsde és forex ilyen. Mindettől függetlenül én is "ismerek" 2-3 emberkét instán akik jól megélnek ebből és egyik másik oktat is. Remélhetőleg idén már én is csak ebből fogok élni, nem csak részben. :) Azt azért hozzátenném minél jobban csodálod,annál nehezebben fogod elsajátítani. Szimplán fogadd el: ez is egy szakma de tény: a világ egyik legnehezebben elsajátítható szakmája.
2022. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!