Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik még olyan, hogy...

Létezik még olyan, hogy előnyugdíj, vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy Édesapám még nem érte el a nyugdíjkorhatárt, most 62 éves, tehát van még 3 éve a nyugdíjig, viszont már jó pár éve nem tud dolgozni leromlott egészségügyi állapota miatt, amivel sajnos az orvosok sem tudnak mit kezdeni. Már évek óta nem dolgozik, én segítek neki amiben csak tudok, de sajnos az én erőforrásaim is korlátozottak. Az alap megélhetést tudom neki biztosítani, többet sajnos nem, ezért lenne jó, ha esetleg valamilyen előnyugdíj vagy ehhez hasonló létezne még. Valaki tud esetleg ehhez hasonló lehetőségről?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 24. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Létezett de hogy létezik e még azt nem tudom
2021. jún. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Ugyanez van nálunk is és apum kap. Ő most lett 63, de már 62 évesen is kapta. Akkor intézték el, hogy kapjon.
2021. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

És hogy lehetett elintézni? Hol, hogyan kezdjek neki? Esetleg valami hasznos linked nincs hozzá? Köszi :)

2021. júl. 16. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. júl. 17. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!