Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig erősödhet most a forint?

Meddig erősödhet most a forint?

Figyelt kérdés
Utálom ezt. Fél éve, amikor meredeken zuhant áttettem a pénzem nagyobb részét euróba. Most nézhetem, ahogy tovább veszíti az értékét.

2021. máj. 21. 21:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Eleve gyokerseg devizaban tartani a penzed ugy hogy profitot remelsz..



Mar tobb mint 1 eve 350ft korul van az euro. Te azt 10ftert dragabban megvetted, majd az aktualis arfolyamhoz kepest 10ftal olcsobban eladod. Igy kapasbol buksz egy csomo penzt csak a tranzakcion.


Gyenge a forint ez teny. De az is teny, hogy kb csak az orszag gazdasagpolitikajan mulik mennyire lovik be az arfolyamot. Ha akarnak 300ra visszarantanak par honap alatt.

Lasd, belengettek a kamatemelest, mar is erodott a forint vagy 15forintot.

2021. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Most meg lett kamatemelés a forint mégis gyengült. Nyáron vettem, most visszaváltottam, kaszáltam vele. A deviza jó befektetés.
2021. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kizart hogy kaszaltal vele, nem kell hazudozni.


Ha akkora zseni vagy irj mar idopontot mikor es mennyit vettel milyen aron es mennyiert adtad el.



Az elmult fel evben egy kb 15ftos savban mozgott a ft az eurohoz kepest. Ez edeskeves ahhoz hogy kaszalj ha belekalkulaljuk a vetel eladas veszteseget.

2021. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Augusztus 25 én vettem 2 millió Ft értékben. 350,3 Ft volt egy euro. Október elsején adtam el 356 Ft-ért. A kezelési költség mindkét esetben 6e Ft volt. Jó számolást :)
2021. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Azta, nyertel 22000ftot 2milliobol. Ez am a kasza..


Hol vettel te 350forintert eurot 25en amikor a kozeparfolyam 347volt? Es hol adtad 356ert ha 359volt a kozep?

2021. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát nekem jól jött ez a pénz. Igazából nem akartam visszaváltani az euromat, de így már megérte nekem. Nyilván most a forintot állampapírba fogom fektetni, mert most eurot már nem éri meg venni.
2021. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A kerdesre valaszolj. Hol vettel ilyen kedvezo aron eurot es adtad el?



Illetve adozol e a nyereség utan? Nyilván nem.


Megerte ezert a szaros 22kert a szemelyes adataidat megadni a penzvaltonak, hogy aztan bejelentsek az arfolyamnyereseged ami utan nem adozol?

2021. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Természetesen nem a saját nevemre váltottam. Ne nézz palimadárnak. Egy ezrest adtam egy jöttmentnek, aki bejött a pénzváltóba velem és igazolta magát. Gondolod majd behajtják rajta...
2021. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyre kerekebb a sztori.. oriasi kamu vagy.
2021. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Írj privit, elküldöm a bizonylatokat. Amint írtam, nem terveztem a visszaváltást, de kecsegtető volt ez a huszon valahány ezer. Úgyis kellett már egy új cipő.
2021. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!