Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig erősödhet most a forint?

Meddig erősödhet most a forint?

Figyelt kérdés
Utálom ezt. Fél éve, amikor meredeken zuhant áttettem a pénzem nagyobb részét euróba. Most nézhetem, ahogy tovább veszíti az értékét.

2021. máj. 21. 21:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak rövid ideig erősödik a forint.
2021. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem 1 évre szokás tervezni, amikor befekteti az ember a pénzét valamibe, aminek az értéke folyamatosan változik. Majd nézd meg 2-3-5 év múlva, hogy mennyit ér egy euró, ne néhány hét után pánikolj. Most erősödik, mert kamatemelést emlegetnek és valószínűleg lesz. Aztán majd amikor tovább nő az infláció, romlik a gazdaság teljesítménye, stb. akkor meg majd gyengülni fog. Az nem holnap lesz. Lehet, hogy jövőre, lehet, hogy 2-3 év múlva lesz újra 360Ft körül az euró. Az biztos, hogy előbb-utóbb újra 360 lesz, sőt több is.
2021. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak az van, hogy ez évben én már terveztem egy lakást venni. Így akkor ez egy rossz döntésnek bizonyult. Amúgy írtam, hogy fél éve tettem át, nem most.
2021. máj. 21. 21:53
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát a lakásvételbe a kamatemelés is bele fog szólni, az az ingatlanok értékét negatívan befolyásolja.
2021. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Par hete meg 363 volt akkor nem váltottam át én is szívok. Remélemjúlius végéig felmegy az euro
2021. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4: az lehet, hogy olcsóbbak lesznek, de most olvasom, hogy a hitelt meg drágítja.
2021. máj. 21. 22:07
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen, írtad, hogy fél éve váltottad, azért írtam, hogy nem 1 évre szokás befektetni a pénzt olyanba, ami nem fix kamatot hoz, nem biztos a hozam - mint pl. az állampapírnál. A befektetés az általában min. 4-5 év.
2021. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Okok, köszi.
2021. máj. 21. 22:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Tanulsag: a devizanak is van kockazata. Persze a gyk-n mindenki a multbeli hozamok alapjan vizionalja a jovot.
2021. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De azért csak romlik a forint előbb utóbb eddig is így volt
2021. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!