Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha binancere utalok saját...

Ha binancere utalok saját kártyámmal majd azonnal átváltom tetherre akkor az elmeletben olyan mint hogyha dollárban váltottam volna? (Ha nem lenne a késlekedési idő alatt árfolyam ingadozás)

Figyelt kérdés
2021. máj. 21. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy utalok, hogy először revolutra, majd onnan binance-re. Így ingyenes az utalás és rögtön eur/usd-ben jön meg. Szerintem huf-rol előbb eur-ra kell váltani. Utána tudsz belőle tethert venni.

Ennek van valami minimális költsége gondolom.

2021. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból érted?
2021. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy a tether ugye dollár alapú és az a lényege hogy a bitcoin esését kivedje. Vagyis ha forintot berakok a kriptotozsdere majd arra arra váltok akkor kivédtem - leszámítva a folyamat alatti ingadozást ugyanakkor a dollár-forint közti ingazidast viszoknonnantol
2021. máj. 21. 13:32
 4/8 A kérdező kommentje:

Viszont onnantól elszenvedni ugyanakkor ha van váltási költsége akkor ez is beleszamitandó. De a Binancere úgy tudom ingyen lehet forintot küldeni saját bankkártyával így ekkor csak 1 binance valtas lenne

ami ha jól tudom egytized százalék

2021. máj. 21. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, a bitcoin árfolyamkockázatát kivéded, ebből a szempontból olyan, mintha dollárt vennél. Én mondjuk a BUSD-t javaslom inkább, az megbízhatóbbnak hangzik, mint az USDT.


Én úgy emlékszem amúgy, hogy a kártyás fizetés binancere nincs ingyen, csak a banki átutalás, de nem jelentős a díj.

2021. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azért nem olyan minimális a díj, persze attól függ mekkora pénzt akar berakni
2021. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1,8% a díj kártyával.

Az utalás ingyenes, de ha magyar bankrol utalsz akkor ott vonnak le utalási költséget.

Ezért írtam a revolutot. Azt meg ingyen fel lehet tölteni.

2021. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja értem két lépcsőben minden ingyenes? És revolutrol utalhatok forintban S akkor csak a Binancen lesz egy váltás?
2021. máj. 22. 07:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!