Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor nem tehetek semmit...

Ilyenkor nem tehetek semmit (fogyasztóvédelem)?

Figyelt kérdés

Egy fodrász üzletbe átvertek egy kezeléssel kapcsolatban,nagyon sok pénzt dobtam kukába,számlát nem kaptam,csak egy névjegyet............nincs esélyem visszamenni,ugye?Illetve valamilyen eredményt elérni?

Köszi előre is,szép napot Nektek!


2010. aug. 24. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

nem értem, pontosan, mi a problémád, de egyrészt most megtanulod, hogy nyugtát mindig kérsz, másrészt, ha nem tetszett a fejed, minek fizettél?


én a helyedben visszamennék reklamálni, ha nem tetszik neki valami, még mindig "reklámozhatod" pár helyen pl. Tékozló Homár

2010. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szakszerű komment,köszi....

Tartós kezelést írtam,ha elolvastad.Az azt jelent,hogy hónapokig kell olyannak lennie.Nem 3 napig.

2010. aug. 24. 09:53
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nyugodan menj vissza és kedvesen indulj neki, kezd azzal, hogy segítségre lenne szükséged, mert nem pont ezt vártad a kezeléssel kapcsolatban és nagyon csalódott vagy, tudnának-e tenni valamit. Ők sem saját ellenségei, ha valaki normális hangon reklamál nem hinném, hogy ne segítenének. én rengeteget reklamálok, mert sokszor kapok sz.rt, de mindig jól sül el, mert látják, hogy nem kötözködni akarok, az elégedett vevő mindenhol fontos.
2010. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,ilyesmire gondoltam,teljesen fellelkesítettek,hogy hónapokig jó lesz és nem úgy mentem oda,hogy nem ismerem a kezelést,nagyon sok jót hallottam róla,ennek ellenére semmi nyoma már....először talán telefonon érdeklődök.Köszi mindkét kommentet!
2010. aug. 24. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A telefon nem olyan, ott leráznak, jobb személyesen.
2010. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks! :)
2010. aug. 25. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!