Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy nagyon szép,új könyvem...

Van egy nagyon szép,új könyvem, amit kb 3600 Ft+ postáért vettem. Nem olvastam, csak állt a polcon. 1000 Ft-ért tettem fel hirdetni, de nagyon kevésnek találom érte ezt az összeget, hiszen vadonatúj, és ráadásul 2019-es kiadás. Mi a reális érte?

Figyelt kérdés
Többen azonnal ráharaptak,hogy megvan-e még, de nem írtam rá választ. Egy illető el is jönne érte személyesen mert átutazik a falunkon. Viszont ha belegondolok, 1000 Ft ma már szinte "semmit" sem ér,ahogy a régi idősek mondják. Mit csináljak?
2021. ápr. 3. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Miért, 3 ezer forint ér valamit? Örülj, hogy megveszik egyáltalán.
2021. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen könyv?
2021. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A könyv címe: Katona József: A nagy háború képekben, családi fotókon
2021. ápr. 3. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj hogy nagyon réteg könyv nehéz lesz eladni
2021. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez ilyen. Vagy eladod most 1000-ért, vagy tovább porosodik a polcodon


Különben én azt szoktam csinálni, mielőtt felrakok bármit, hogy megnézem, mennyiért lehet jelenleg újan kapni. Ha lehet, akkor az a legrosszabb eset, max, nagyon max annak a feléért lehet eladni, már ha van rá vevő.


Ha nem kapható sehol újan, akkor a vaterán nézem meg, mennyiért árulják, vagy árulták.

2021. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezresért hirdetted meg akkor már nem utólag kall hepajkodni rajta. Mellesleg keveset vesznek használt könyvet a neten, ilyen "aprópénzért" töbért.
2021. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Kapitalizmus alapszabálya, hogy minden annyit ér, amennyit adnak érte. Ha nem veszik meg 1000 Ft-nál drágábban, akkor nem ér többet, csak téged "húztak le" vele.
2021. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!