Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik a parjukkal élnek ketten!...

Akik a parjukkal élnek ketten!! Mennyi az ossz bevételük és kiadásuk egy albérletre így 2021ben?

Figyelt kérdés

Mindenre kíváncsi lennék.

A kajatol a rezsiig mindenre.


Szeretnénk osszekoltozni a párommal (+kutya) és szeretném tudni, hogy mire lehet számítani.


Mennyire nehéz, illetve elszabad-e egyáltalán költözni ossz átlag 300 ezer forint bevételből.


Minden egyéb hasznos információ is jöhet az osszekoltozessel kapcsolatban (allattartas, lakotarsak, etikett, tippek trükkök a tuleleshez szukosebb hónapokban, tényleg minden és bármi ami hasznos lehet).


Előre is köszönöm!


24F 20L



2021. márc. 27. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Melyik város? Nekünk Budapesten 180 a lakbér+rezsi, de mondjuk nem is 300 az összbevételünk.
2021. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Budapest agglomerációban lakbér plusz rezsi olyan 180-190

Kaja.. nem tudom, 100-150 talán? Meg benzin, ilyesmik..

de ez nagyon egyéntől függ, kivéve a lakás, az nincs sokkal olcsóbb Pest környékén

2021. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

Albi plusz rezsi 170bol megvan

Kettőnk együttes nettoja 1,1 milla.

Lakásra gyűjtünk.

2021. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Heves megyében maradnánk mindenképp!

De más megyékbol is jöhet az összehasonlítás végett.

2021. márc. 27. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehagytam a kaját. Az olyan 50 fejenkent.
2021. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az a baj, hogy az sem mindegy, melyik városban éltek, hisz mindenhol másak az albérlet árak. 300 ezer Ft bevételből, ha nem túl drága az albérlet, szerintem meg tudtok élni ketten,belevághattok, bár lehet, kicsit szűkösebben. Mi albérletre rezsivel együtt téli hónapban 130 körül, nyáron 100 körül fizetünk. Kajára pontos összeget nem tudok mondani, szerintem olyan 60-70ezret, plusz bébiétel, pelus, popsitörlő (van egy babánk) tisztálkodási szerek, macskakaja (macskánk is) ezek legyenek olyan 15 - 20ezer Ft plusz. Mi is most perpillanat kb 350 ezer Ftból élünk, férjem fizetéséből, én önhibámon kívül nem kapok most pénzt, de amíg kerestem, úgy azért sokkal jobb volt, most szűkösebb időket élünk. De kijövünk, és mint mondtam, nálunk baba is van, így is marad neki ruhára, gyógyszerre ha kell, játékra stb. Bár hozzáteszem, hogy azért én spórolós vagyok, nem veszem mindenből a legdrágábbat (kivétel ez alól a babacuccok) Tehát osszatok - szorozzatok, ha úgy látjátok, költözzetek csak össze ☺️
2021. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

6-os vagyok

Mikor először költöztünk össze, még ketten voltunk, mi is kb ennyi összfizetésből tettük, nem volt gond

2021. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Nékünk 0, mert kétgenerációs családi házban élünk a szüleimmel. Teljesen leválasztott lakrész, külön háztartás, ha akarunk egyáltalán nem érintkezünk, de nincs bérleti díj, csak a rezsi, az is jobb, mert például a szemétszállítás feleződik, de a villany se annyi, mint két külön házban lenne a rendszerhasználati díjak miatt.
2021. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi Budapesten fizettünk 50nm-es lakásért 110-et, amit tavaly előtt akart felemelni 150-re a főbérlő, rezsivel együtt 190-re jött volna ki. Inkább hitelből vettünk egy saját lakást.


Egyébként 550e forintból élünk ketten jelenleg, de próbálunk folyamatosan feljebb lépni. Van egy törpenyulunk, de gondolom a kutya drágább, viszont ahogy láttam nem fővárosban lennétek, szóval lehet kijöttök olcsóbban.

2021. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!