Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz a bitcoin cash -el és...

Mi lesz a bitcoin cash -el és SV -vel?

Figyelt kérdés

Korábban volt ilyen háború a bitcoin meg a bitcoin cash között. Az emberek egy része azt mondta, a bch az igazi bitcoin, mivel ők azok, akik tartják magukat azokhoz az elvekhez, amiket Satoshi az eredeti leveleiben lefektetett (Pl dinamikusan növekedő blokk méret, nincs segwit, minden a blokkon van).


Tavaly tavasszal a bitcoin cash és SV bár market capban le volt maradva a bitcoinhoz képest, még így is jelentő erőt képviselt a piacon. Sokan arra gondoltak, hogy hosszú távon, ahogy egyre több ember bitcoinozik, a magas tranzakciós illeték miatt növekedni fog a szerepük.


Most ehhez képest a legújabb hullám mintha elkerülte volna őket és a bch 11., a bsv 28. helyen áll. A 28. hely egyébként túl van a kritikus ponton, ahonnan nem igazán szoktak visszajönni coinok az első 10 helyre.


Várható, hogy bitcoin cash és bitcoin sv visszatér a nagyok közé, vagy temethetjük őket?



2021. márc. 14. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még a november óta történő emelkedés se semmi
2021. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még=meg
2021. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

9: Egyébként a binance coin jelenlegi értékét szerintem annak is köszönheti, hogy bármilyen hülye csinálhat rajta saját tokent, amit aztán olcsón tovább lehet küldeni meg gond nélkül lehet cserélgetni is akár anonym módon. Ennek nagyobb jelentősége van a jelenlegi piacon, mint annak, hogy most decentralizált -e, vagy a Binance csinálja a blokkokat.


Tettem ShibaPupra, jó ötlet volt?

2021. máj. 11. 10:18
 14/16 anonim ***** válasza:

Hallottam róla de nem tudom. Én csak egy egyszerű hodler vagyok, a múltból élek. Befektetek időnként annyit amennyit bármeddig tudok nelkulozni S utana addig nem adom el míg nem lesz nyereséges.

Korábbi döntéseimből profitalok akár jó akár rossz döntések voltak azok.

2021. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14: Ez a működő hozzáállás. Mindig vegyél (akár shitcoint is), de soha ne akarj trade -elni.
2021. máj. 11. 13:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Lízing netvorknel egyszeri beszálló ez a pénz?
2021. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!