Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz a bitcoin cash -el és...

Mi lesz a bitcoin cash -el és SV -vel?

Figyelt kérdés

Korábban volt ilyen háború a bitcoin meg a bitcoin cash között. Az emberek egy része azt mondta, a bch az igazi bitcoin, mivel ők azok, akik tartják magukat azokhoz az elvekhez, amiket Satoshi az eredeti leveleiben lefektetett (Pl dinamikusan növekedő blokk méret, nincs segwit, minden a blokkon van).


Tavaly tavasszal a bitcoin cash és SV bár market capban le volt maradva a bitcoinhoz képest, még így is jelentő erőt képviselt a piacon. Sokan arra gondoltak, hogy hosszú távon, ahogy egyre több ember bitcoinozik, a magas tranzakciós illeték miatt növekedni fog a szerepük.


Most ehhez képest a legújabb hullám mintha elkerülte volna őket és a bch 11., a bsv 28. helyen áll. A 28. hely egyébként túl van a kritikus ponton, ahonnan nem igazán szoktak visszajönni coinok az első 10 helyre.


Várható, hogy bitcoin cash és bitcoin sv visszatér a nagyok közé, vagy temethetjük őket?



2021. márc. 14. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Satoshi élni fog! Vegyél bitcoin cash -t ma, mielőtt kilő az ára!
Az igazi bitcoin a bitcoin. Vegyél mást, ezek már nem érnek semmit.
5 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ertettem mar azt se amikor a casht leforkolta ver bacsi, azutan meg faketoshival osszeaszurtek a levet... Egyik bitcoin fork se er szart se, eddig se ert, ezutan se fog
2021. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Most masszívan emelkedik
2021. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2: Vettem is. Lehet még is igaza volt Roger Vernek. Ha a bitcoin még mostani spekuláns inváziót se bírja, nem tudom hogy bírna akár csak egy Magyarországnyi embert.
2021. máj. 10. 09:33
 4/16 A kérdező kommentje:

És a lightning network se megoldás, mivel ahhoz, hogy ott fizessek, le kell azért tenni a 2x5000 ft -ot (ami emelkedni fog).


Ettől függetlenül a Cash -eseknek sincs teljesen igazuk, mivel a segwit egy jó ötlet. Emiatt vettem Digibyte -ot is, ami egy gyakorlatilag egy színtiszta bitcoin, ahol az összes tulajdonság ki van maxolva anélkül, hogy POS vagy DPOS -ra kellett volna térni.

2021. máj. 10. 09:37
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet úgy írom, hogy pár hónapja még én is btc maximalista voltam és poénból írtam ki a kérdést.
2021. máj. 10. 09:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Amikor minden emelkedik nem nehez okosnak lenni
2021. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A cashban az nem tetszik hogy bűnözők csináltá.
2021. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A litecoin egy copy paste, a casht bűnözők csinálták, az SV -t fake Satoshi, a Dash POS -t használ, meg masternode -okat, a monero -n a titkosítás miatt túl nagyok a tranzakciók, a zcash premine -olt, a doge egy vicc, a grin -nek csúnya a kibocsájtási görbéje, a Digibyte premine -olt. A többi kriptovaluta vagy token, vagy nem decentralizált peer to peer cash a célja.


Kéne csinálni egy rendes kriptovalutát, vagy tudtok ilyet?

2021. máj. 10. 15:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok de a BNB is megérne egy jellemzést.
2021. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9: Igazából én azért vetten BNB -t 1 éve, mert tetszett a technológia. Bár jelenleg proof of Binance, de egyrészt mindenféle hülye regisztráció meg kéjvájszí nélkül lehet rajta generálni kulcsot és lehet csinálni akár saját tokent, ahogy az ethereum és a tron esetében, másrészt jelenleg ez a leggyorsabb coin a legalacsonyabb blokkidővel.


Az xrp hasonlít valamennyire, de itt nincs ilyen baromság, hogy kell a bankoknak. A bankok gyűlölik a kriptovalutákat, mert veszélyt jelentenek rájuk.

2021. máj. 11. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!