Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek sok bitcoinja van, az...

Akinek sok bitcoinja van, az befizeti majd mindegyik után a 30 százalék adót?

Figyelt kérdés
Nekem nincs egy se csak érdekel. Vagy el csalják?

2021. márc. 12. 22:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miert fizetne adot, mikor mar szinte mindenert lehet bitcoinnal fizetni? Nem kell fiatra valtania semmit.
2021. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
senki nem fog adózni ebből
2021. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

mint a sz@r, úgy elcsaljuk!


milliárdokat lopnak el az eu-s pénzekből.. én meg fizessek be minden forintot? Hol élsz te?

2021. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés nem kell idegeskedni. Viszont a bitcoin bármikor értéket vesztheti vagy be tiltják stb stb. Ok kicsi az esélye de bármi lehetséges. Ezért jobb legalább a felét pénzre váltani. Csak azért érdekel mert gondoltam rá én is vegyek e vagy sem.
2021. márc. 12. 22:28
 5/27 A kérdező kommentje:
Csak annyi a gond hogy a bitcoin a bankoknak rossz. Az államnak rossz. Általában ami a kis embernek jó, az államnak meg a bankoknak rossz azt általában ki iktatják.
2021. márc. 12. 22:34
 6/27 A kérdező kommentje:
Plusz egy gond hogy pénz mosásra is használják sokan, bűnözők imádják.
2021. márc. 12. 22:35
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

És? Dollárért vagy forint nem vettek még fegyvert vagy kokaint? Hagyjuk már ezt a hülye dumát...


Lehet nem szeretik, ennek ellenére mégis ők is egyre jobban nyitnak a kriptovaluták felé.

2021. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
130 millió Ft-t kerestem eddig bitcoinnal, szerinted ki adózna ebből?...
2021. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
7. Nem is ez a lényeg, hanem az hogy bárki tisztára tud mosni piszkos pénzt. Na mindegy. 8. Ha nem veszel belőle nagy dolgot akkor nem is kell, de ha egyszer házat akarsz vagy autót akkor nem tudod meg kerülni szerintem. Az a gond a navot nem lehet ki játszani.
2021. márc. 13. 07:41
 10/27 anonim ***** válasza:
Sokan valamilyen vállalkozáson keresztül mossák a pénzt, vagy máshogy. Akkor azok is rossz dolgok? Még mindig nem értem, hogy ez miért érv ellene. Ezt csak azok hangoztatják, akik félnek tőle.
2021. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!