Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezzel lehet pénzt keresni?

Ezzel lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ezelőtt egy hónapja láttam egy amerikai videóstól, hogy készíttetett egy kis-videót, egy pénzkeresési lehetőségről.


Egy úgymond vállalkozás... eBay és az amazon.

[link]


Nekem jelenleg van állásom, és szeretem is, de egy kis +pénz szerintem nem ront a helyzeten.


(sikerült egy bankkártyát összekötni a PayPal-al, rengeteg visszautasította vagy az volt a baj, hogy gyanakvóan néztek rám :D)


Ti mit szóltok ehhez, van rá esély, mondjuk ez időigényes is, de elég laza a munkahelyem a vírus miatt.



2021. febr. 7. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, miért ne, de elég telített a piac, és a dropshipping éppen azért nehéz, mert alacsony a belépési küszöb, és sokan belekóstolnak.
2021. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Mostmar mindenki dropshippingel, sok a csalo


Gondolj bele mi lessz ha valaki rendel toled 100 termeket, te epkuldod neki, o azt mondja nem jott meg es visszateritest ker a penzre. Szted hogy hajtod majd be a penzt egy ilyentol?

2021. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, sok a csaló, de vannak megbízható vásárlók is.

Igaz, nehéz kiszűrni őket.

Ennek megvannak az előnyei és a hátrányai is.

Igazad van, az én grófom az annyi, amennyivel drágábban adom el, és nincs honnan vissza adjam, ha pl 50 termeket vesz meg.

2021. febr. 7. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben azon rugóznék, mennyi a szállítási idő.
2021. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis?
2021. febr. 8. 07:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!