Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnék ezzel pénzt keresni...

Tudnék ezzel pénzt keresni lányként?

Figyelt kérdés

Mivel 0 diákmunka van, ezért egyetem mellett arra gondoltam, hogy bemehetnék pl nagyobb fodrászatokba és seperhetném a hajat. Vagy beszélhetnék autókereskedésekkel, hogy kitakarítsam normálisan a kocsikat :D Már az is eszembe jutott, hogy cipőket fogok tisztítani 😂

Valakinek nem lenne valami jó ötlete még? Vagy ezek közül van értelme bármelyiknek is?



2021. febr. 5. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy erre lenne-e igény. Menj be helyekre és kérdezz utána. Normális esetben egy üzletnek van bejelentett takarítója, vagy kirendelt takarító szolgálata. Ha nincs, akkor általában nem is engedheti meg magának a cég.
2021. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez mind hamvába holt ötlet.

A fodrászatokban maguk a fodrászok, vagy a tanulók szoktak felseperni.

Autókereskedésekben nincs igény az autók takarítására, autószerelő műhelyekbe meg szerelni viszik az autókat. Nem mellesleg nincs is mivel kitakarítanod, ha meg kárt tennél az autóban, a felelősséget vállalni nem tudod, a kárt megtéríteni nem tudod. A cipőtakarítás is egy baromság, ezért senki nem fog fizetni. Ha nem alkalmazottként dolgozol, akkor meg vállalkozást kell csinálni. Cipőtakarításra semmi értelme.

Ezekhez hasonló ötletekkel felesleges is vergődni.

2021. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Babysitterkedj
2021. febr. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Webcam...
2021. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Ennyi erővel jobb ha feladsz egy hirdetést hogy takarítást vállalsz házaknál. Biztos lenne aki hív, főleg idősek.
2021. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hirdetést semmi képp ne adj fel, hogy házaknál takarítasz. Adózási is és számlázási kötelességed van utána. Nagyon kellemetlen lesz, ha egy NAVos ráfut a hirdetésedre.
2021. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)

Aki pedig szex munka ügyében akar megkeresni privátban az ne is fárassza magát mert nem vagyok krva és van pàrom :D

2021. febr. 6. 09:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!