Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküliek, nektek mi a...

Munkanélküliek, nektek mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy az Állás keresési járadékot ti mikor kapjátok?



2020. nov. 22. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
5.-én.
2020. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Én még nem kaptam meg, sok a papírmunka gondolom ...

Munka téren pedig semmi új. Nincs olyan munka, ahova felvesznek. Vagy nagyon extrának kell legyél, mert fiatalként szarnak a fejedre jelenleg vagy csak kulimunkákra hívnak vissza. De arra is csak akkor, ha nem kell utánad sokat fizetni. Ha már több papírod van, akkor túlképzett vagy és figyelembe se vesznek.

2020. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
#2 na és van versenyképes végzettséged, vagy csak a hisztivel dobálózól?
2020. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3., én átérzem a helyzetét 3 okj-és végzettségem van köztük 1 egészségügyi +van egy nyelvvizsgám németből, és semmit nem érek vele... Valahol közlik, hogy nincs tapasztalatom túl fiatal vagyok, valahol meg még válaszra sem méltatanak...
2020. nov. 22. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egészségügybe nem vesznek fel??? Hagyjuk már...
2020. nov. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5. RTG asszisztens vagyok nem ápoló, csúnyán mondva ránk nincs annyira szükség...
2020. nov. 23. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!