Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit irnatok a motivacios...

Mit irnatok a motivacios levélbe ebben az esetben?

Figyelt kérdés

sziasztok! Noszoval: mar egy jo ideje munkat keresek, és sajnos meglehetosen kevés olyan allasajanlattal talalkozom amely megfelelo lenne. Ma bukkantam egy hirdetésre, egy ékszerbolt keres eladot. Az egyetlen gond, hogy semmilyen gyakorlatom nincs eladoi munkakorben . Ismerem a boltot, vasaroltam mar naluk, egy elegans uzletrol van szo. Elkuldom a jelentkezésem, de gozom sincs, mit irhatnék a motivacios levélbe, hogyan irnatok bele, hogy igaz, hogy ilyen téren gyakorlatotok nincs, de akkor is , nagyon szeretnétek ott dolgozni?"Dicsérjem" magam, hogy nagyon gyorsan tanulok, konnyen belejonnék, vagy hogyan?

Koszonom!


2010. aug. 9. 10:03
 1/1 anonim válasza:

Szia! Hát motiv levélbe én a helyedben leginkább a egyéni kompetenciáidat emelném ki, hogy jó kommunikációs képességed van meg hogy szeretnél egy ilyen vásárlóközpontú sikeres üzlet munkatársa lenni és hogy ugyérzed tevékenyen részt tudnál venni az esetleges csapat munkájában, meg beírhatod hogy bár nincs erre a területre vonatkozó képzettséged, de későbbiekben szeretnéd ezirányú tudásodat fejleszteni és hajlandó vagy a későbbiekben esetleg képzésre, továbbképzésre járni. Végszóban megemlítheted hogy rendszeres vásárlójuk vagy! Egyébként nem érdemes túl sokat írni mert nem valószinű hogy végigolvassák.

Ha bejön a meló megyek az arany fuxért;)

2010. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!