Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » UserTesting.com-al kapcsolatba...

UserTesting.com-al kapcsolatban tapasztalat, vélemény? Nem becsapás?

Figyelt kérdés
(negatív keress rendes állást kommentektől kíméljetek meg)

2020. aug. 30. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem becsapás.


A 2007-ben alapított "User Testing, Inc." 2012-ben nyitotta meg a kapukat az emberek előtt.

2007 és 2012 között még csak úgy tudtál bekerülni, ha volt is szoftverteszteléssel kapcsolatos tapasztalatod.

2012-ben jöttek rá, hogy érdemes lenne nem csak hivatásos tesztelőket befogadni, hanem emberek tömkelegének engedni, hogy elmondják a véleményüket, hiszen ők lesznek a végfelhasználók.


Én 2014-ben regisztráltam be hozzájuk és kezdtem el a munkákat. Vannak időszakok, amikor sok munka van, de van amikor szinte semmi.


2015 Q4, és 2016 egész év. Naponta csináltam a teszteket. A Win10 2015 júliusi indulásával, ami az elődökhöz képest egy relatíve új, jóval modernebb felülettel járt, megindultak a fejlesztések rá, hogy passzoljanak a rendszerhez, főleg azt látva, hogy milyen gyorsan terjedt az új OS.

Viszont 2017 (amit a 2010-es évek leggyengébbjének tekintünk szoftverfejlesztés szempontjából) borzalmasan telt, össz-vissz hetente 1 teszt volt csak, mert már jóval többen dolgoztak itt, jóval kevesebb anyaggal.


Ma már szintén nehéz. Most hála az égnek (legalábbis erről az oldalról nézve) a koronavírus nagyon megdobta a szoftverfejlesztési iparágat (világszinten legalábbis, Magyarországon nem tudom).

Bár rengetegen bele is fogtak ilyenbe itt a járvány alatt (március óta majdnem 2000-rel több tesztelő van az adatbázisban), rengeteg hobbiprogramozó is nekiállt használni ezeket a tesztelő oldalakat, mert hajlandóak pénzt áldozni arra, hogy megtudják, milyen amit alkottak.


----


Jelenleg nem tudsz beregisztrálni, túl gyorsan, túl sokkal növekedett a tesztelők száma.

Ha az oldalon beütöd az e-mail címed, ki fogja írni, hogy jelenleg elég ember áll rendelkezésre, próbáld meg később.

2020. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!