Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hostess munkával kapcsolatban...

Hostess munkával kapcsolatban va.n itt valakinek tapasztalata? (főleg a szegedi munkák érdekelnének)

Figyelt kérdés
Mennyire kimerítő? Rendesen fizetnek?.. stb.
2020. aug. 24. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Én egyszer leszerveztem egy kisebb szakmai vásárt, ahova leszerződtettünk pár 18-20 körüli hostess kislányt, az egyiket többször meg is dugtam, ügyes volt, szóval a tapasztalataim pozitívak :)
2020. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látom a szájkarate az megy. Tipikus otthonülő, magányos, nyomorék lehetsz aki életében nem ért még nőhöz. Menj, aludj tovább hogy legyen mire kiverni :)
2020. aug. 24. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Oké, tudom, hogy csalódott vagy, hogy nem neked volt ebben a szerencsében részed, de ne add fel, lehet, hogy kifogsz egy jó munkaadót, akit te is leszophatsz.
2020. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy :) Elég ronda lehetsz ha csak úgy tudsz megdugni valakit ha alkalmazod és fizetsz neki..
2020. aug. 25. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok ronda, csak elmúltam már 50, úgy meg azért már kell villantani valamit, ha az ember tinilányokat akar dugni - valld be, egy kis extra pénzért te is széttenéd a lábad egy idősebb faszinak :)
2020. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szépen beszelj Mar egy női társammal papa.hogy lehet valaki ennyire undorito
2020. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!