Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki vásárolt már gyógyszert...

Aki vásárolt már gyógyszert E-bayről vagy más hasonló nemzetközi webshopról, annak milyen tapasztalatai vannak a vámmal? Milyen gyógyszernél számoltak fel vámot, milyen gyógyszerre és kb. milyen összeget?

Figyelt kérdés
A "hülye vagy hogy ebayről vásárolsz gyógyszert" meg az "úgyis beledöglesz a kínai szar ebayes gyógyszerbe" és hasonló megmondóemberek lehetőség szerint kerüljék a válaszadást, csak releváns tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Kösz!

2020. aug. 24. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha az értelmes válaszokat eleve kizárod, akkor mi értelme van a kérdésednek??????
2020. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: csak a te kedvedért tisztázom a kérdésem egy másik megközelítésből, így talán érted majd: nem >>szubjektív vélemények<< érdekelnek, hanem >>objektív tapasztalatok<<.

Már a szövegértelmezésnél megbuktál, gratulálok! De azért köszi a választ, sikerült megnevettetned :)

2020. aug. 24. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ebay egy nemzetközi cég. Minden ország törvényeinek értelemszerűen nem felelhet meg. Magyarországon tilos interneten keresztül gyógyszert értékesíteni, illetve vásárolni ilyen módon. Ehhez nem kell tapasztalás.

Ha vámolásra kerül, el fogják kobozni. Pont.

2020. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én étrendkiegészítő tervezek vásárolni Amerikából.

Van Facebookon egy Vitamin Rendelés Csoport (iHerb Piping Rock), itt sokan beszélgetnek a vámokról és hogy mostanában mennyit késnek a csomagok.

Kb. 12-13 ezerig elvileg vámmentes, de valakinek mégis felszámoltak rá.

Lépj be, ott biztos tudnak segíteni.

2020. aug. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az étrend-kiegészítőkre más szabályok vonatkoznak, azt magánszemély is megrendelheti a neten.
2020. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3., 4. és 5. válaszolók, köszönöm a segítséget! :)
2020. aug. 25. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamisítványokat árulnak. Nincs benn hatóanyag. Mikor még magyarországról rendeltem vitaminokat kivoltam csattanva az egészségtől. Mikor ebayről vettem sokkal de sokkal többet egysuerűen semmi nem történt. Ha ezek után is rendelsz akkor te totál hülye vagy vagy csak szimplán hülye vagy vagy az is lehet hogy tényleg hülye vagy.
2020. aug. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló: hülye vagyok, ezt tudom magamról :D

Egyébként köszi a választ, örülök, hogy ezt így leírtad, hogy az Ebay-es vitaminok szedésénél nem érezted a hatást, mert bár nem volt a kérdésemben, de nyilván ez is fontos szempont. Köszi, ment a pipa!

2020. szept. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!