Gyermek nélkül, vagy gyermek mellett tudtátok több megtakarítást félre tenni havonta?
Gyermektelenek fizetéséből kb. 33,5% adót vonnak le, míg a gyermekesek családi adókedvezményt tudnak igényelni. Ha két kisebb gyerekről van szó (tegyük fel 2 és 4 évesek), tudtok annyit spórolni (úgy, hogy megvesztitek a szükséges dolgokat), mint amikor nem volt még gyereketek? Arra lennék kíváncsi, hogy ezzel a családi adókedvezménnyel tényleg lehet- e félre tenni, vagy az épp arra elég, hogy a gyermekeket neveljék a szülők.
24 N
8-as, azért megnéznélek ahogy összekészíted a két gyerekedet, majd gyalog, esőben hóban eltotyogsz velük reggel 7 kor kétfelé, a 800 méterre lévő ovihoz, majd az onnan teljesen más irányba, 1 km-re lévő suliba, letszed a gyerekeket, és még onnan kibuszozgatsz mondjuk az ipari parkba 8 ra, dolgozni. ☺️
Nem hinném hogy kocsi nélkül ez perspektíva lenne, de persze te tudod, jahh, és ugyanígy szedd össze a gyerekeket délután, persze nem egy időben, mert az egyikért 3 ra mész, a másikért 4 re, az egyiket vidd edzésre is 5 re, na úgyhogy taxizgassál szerintem ha te ilyen luxusban élsz hogy ezt megengedheted magadnak. Mi csak a kocsit engedhetjük meg magunknak.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!