Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobban fellendí...

Hogyan lehetne jobban fellendíteni az üzletet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy eléggé furcsa kérdéssel jöttem hozzátok. 3 hete elkezdtem dolgozni futárként, egy gyorsétteremben, ahol gyrosokat, meg különböző görög ételeket készítünk. Nemrég volt egy gyűlés, ahol a főnök elmondta, hogy eléggé rosszul megy a szekér 2-3 hónappal ezelőtti helyzethez képest. Nagyon rendes és korrekt ember, és én segíteni szeretnék rajta, hogy hogyan tudnánk fellendíteni az üzletet. Tudom, hogy nagyon sok információra szükség van, ha tényleg pontosak szeretnénk lenni, és valóban helytálló ötletekkel jöjjetek elő, de én mégis megpróbálom, hogy mit gondoltok, mivel tudnánk fellendíteni az üzlet működését? Nagyon jó megítélésű helyről van szó, szép, kellemes kinézettel rendelkezik. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok, általánosan mit tehetünk? Én nagyon sokat gondolkodtam, de új dolgok nem jutottak eszembe. Na majd most hátha lesznek új ötletek!:) Köszönöm szépen.

2020. aug. 4. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akciók, pl 1et fizet kettőt kap, vagy bizonyos összeg felett ajándék jár, pl üdítő, illetve rengeteg, rengeteg reklám, akár online, akár szórólap... Egy ütős Facebook oldal jó tartalommal, játékokkal.
2020. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Csinálj egy facebook oldalt és reklálozzátok folyamatosan.

Lehetne egy esemény is, ahol mondjuk 5 gyros után egy ajándék (nem biztos, hogy ez a legjobb, de hirtelen ez jutott eszembe) ehhez egy facebook esemény, ahová mindenki meghívja az ismerőseit.

Vagy lehetnek olyan estek mikor meghívtok valakit, pl zenész.

Remélem sikerülni fog :).

2020. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban jó ember, akkor mond neki, hogy kezdjetek el kísérletezni új ízeken. Ne utánozzátok a konkurenciát. Kilehet egészíteni újabb termékekkel.


Szlogen változtatás, stb.

2020. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kiszállítás gyorsasága sokat számít. Egyre többen választják a gyors, kiszámítható házhozszállítást. Ha egyszer egyszer megcsúsznak, sokan leírják a céget.

Vagy pl jár hozzá kóla v bármi innivaló, menüben olcsóbb stb.

Én ezeket azért is szeretem, mert nem kell számolgatni, agyalni hogy mekkora üdítő meg ilyenek, jobb kompletten megkapni ott az ára, és már hozzák is. Éhességprobléma megoldva.

2020. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!