Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elnök VS Önkéntes?? Lejjebb...

Books25 kérdése:

Elnök VS Önkéntes?? Lejjebb elmagyarázom a kérdésemet...

Figyelt kérdés

Szóval egy kutyamenhelyen önkénteskedek, kutyát sétáltatok, takarítok stb. Nyilván fizetést nem kapok érte, mert nem is azért csinálom, hanem sok-sok kutyát megszerettem:)

Az alapítvány kuratóriumi elnöke egy nő, aki minden nap csak 20 percre jár be a menhelyre és leordít konkrétan mindenkit!! Az összes gyakorlatos miatta megy el onnan, mert félnek tőle:( A menhely vezetője viszont egy idős hölgy, aki rendkívül kedves! Lényegében ő adja ki a feladatokat, de nem igazán értem, hogy kb. mi köze is van a fiatalabb nőnek a menhelyhez? Szóval egy kuratóriumi elnöknek mi a jogköre, mit tehet meg és mit nem? Nagyobb e ő, mint a főnök?? Bár ha jól tudom, nem, mivel ő nevezi ki a kuratóriumi elnököt...

Nekem is rendszeresen beszólogat, és irtóra zavar. Egyébként ő hivatalosan dolgozhat ott? Mert most csak mint önkéntes tevékenykedik ott, de az a legrosszabb, hogy ha valamivel szebbé próbálom tenni a menhely kinézetét, pl. virágot ültetek akkor ő direkt provokál és belehugyoztatja a kutyát!! Ha majd az idős hölgy, a vezető majd egyszer meghal, akkor a kuratóriumi elnökre "száll" a tulajdonjog?? Szóval ő fog rendelkezni a menhely sorsáról? És egy ilyen elnök kb. milyen összegben keres? Mennyi lehet úgy nagyjából a fizetése? Kérlek segítsetek abban is, hogy hogyan tudnám megfelelően kezelni a helyzetet!! Már szóltam vissza neki, de folyton csak flegmázik, bunkóskodik,nem lát a beképzeltségtől!:(Továbbá ha engem a vezető hölgy nagyon megkedvelt, mint önkéntest, akkor lehet olyan, hogy úgymond "rám hagyja" a menhelyet? Vagy ez automatikusan az elnökre száll?? Vagy mondjuk leválthatja rám a jelenlegi elnököt?? Előre is köszönöm a válaszokat!!!:D


2020. júl. 31. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a kuratórium biztos egy telepvezető felett áll
2020. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a kuratórium az maga a kuratóriumi elnök? És ki a tagja a kuratóriumnak? Maga a telep vezetője is?
2020. júl. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!