Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elmagyarázza nekem valaki...

Elmagyarázza nekem valaki hogy ez a foxpost miért jobb a postánál?

Figyelt kérdés

Nem ismerem. Erdemes regisztráni?


Egy alkalomról lenne szó, nagyon max kettőről amúgy nem postázgazok.



2020. máj. 8. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mész oda amikor akarsz, nem kell a posta nyitvatartásához alkalmazkodni. Nem találkozol senkivel, nincs ügyintéző stb., árban nem tudom van-e különbség, szerintem nem nagyon.
2020. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kényelmes, ha van közel hozzád automatájuk. Nekem bejön, nem kell sorban állnom, este tízig tudok bármikor menni, és gyorsan (nekem eddig max. 2 munkanap volt) megjön a csomag. Árban akkor éri meg, ha kihasználod a szekrény méretét, mondjuk egy db könyvet feladni nem olcsó, de tizet feladni szinte ugyanannyiba kerül, míg Postánál a súlyár gyorsan nő.
2020. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Á köszi
2020. máj. 8. 12:06
 4/6 Gyakoris ***** válasza:
32%

Az elmúlt 2 hétben 2 szer volt hiba (amit én érzékeltem!).

Egyszer csomagot átvenni nem lehetett,most szerdán pedig nem volt jó az OTP fizetős rendszere,így feladni nem lehetett!

Azt le se merem írni hányszor nem volt üres fiók.

Nálunk ez a 3.automata,folyamatosan egyre nagyobbat hoztak!

Az a szerencse,hogy általában várok 5-10percet (vagyis megcsinálom a bevásárlást) és addigra valaki biztosan vesz ki csomagot,hogy én betehessem!

Szóval összességében jó,de van,hogy szívom a fogam,mert a fenti hibák beütnek!

2020. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trevor. ***** válasza:
100%
Olcsóbb és akkor veszi át a címzett, amikor akarja (az adott hely nyitvatartási idejében, ahol az automatata található).
2020. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra azért nyerő a foxpost, mert olcsóbb, mint a posta. Oda járok vásárolni, ahol van az automata ( saját plusz ), a nyomkövetés is pontosabb, mint a postáé, nincs időhöz kötve a feladás vagy az átvétel. Max 2 napot vártam idáig az feladástól az átvételig, vagy akinek én küldtem. A feladás/ átvétel is sokkal gyorsabb, mint a postán.

Szerencsére nekem soha nem volt olyan, h tele lett volna az összes fiók. Nekem csak pozitív tapasztalatom van a foxposttal.

2020. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!