Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előreutalás díja netes vásárlá...

Előreutalás díja netes vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Vásároltam valamit egy webáruházban. Nem lehetett bankkártyával fizetni, csak előreutalást vagy utánvétet lehetett választani. Az utánvételnek volt plusz költsége, viszont az előreutalásra azt írták, ingyenes. Ezt választottam, viszont a bank levonta érte az utalási költséget. Akkor miért írja a webáruház, hogy ingyenes? Lényegében becsaptak.

2020. júl. 24. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy tűnik, te se nagyon vagy tisztába a dolgokkal, de akkor legalább ne másokat hibáztass, főleg ne rágalmazz!


Az utalás díja a SAJÁT BANKSZÁMLA CSOMAGOD-tól függ - nekem pl. valóban ingyenes az utalás, tehát ha én utaltam volna a webáruháznak, akkor nekem tényleg ingyenes lett volna.

Arról nem tehet a webáruház, hogy nem ismered a saját számlacsomag díjaidat.


Ha külföldi a webáruház, akkor meg még pénzátváltásra is számolhattak fel díjat.

2020. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csaptak be.

A webáruház csak azt írta, ők nem számítanak fel plusz költséget az előreutalásért.

Az, hogy te a bankoddal hogy oldod meg,őket nem érdekli. Én például 20 ezer forintig ingyen utalok, a feleségemnél összeghatár sincs. Ha pedig bementél volna a bankba és befizeted a számlájukra, neked is ingyen lett volna. A webáruház nem tudhatja, hogy neked milyen számlacsomagod van.

2020. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha felhívnád a helyi kisboltot, hogy mennyi egy kiló kenyér, odahajtanál és el akarnád vele számoltatni a benzinköltségedet.
2020. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!