Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előreutalas utan hogyan adjam...

Előreutalas utan hogyan adjam fel a csomagot?

Figyelt kérdés
Egy egyberuhat szeretnék postazni, a vevő előreutalna az árát, de aztan nekem mennyibe kerülne feladni a csomagot és hogyan, hol érdemes?

2019. máj. 25. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mindig egyeztetem a vásárlóval, hogy neki hogy jobb. Pl ruha mehet erősebb műanyag tasakban is. A foxpost olcsó viszont nincs minden településen automata. Postán feladva vihetik címre vagy lehet postánmaradó is. Én úgy szoktam kérni az utalást, hogy vételár + postaköltség.
2019. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed a vevőt hogy futárral, foxpostba, vagy postára kéri. Ha mondjuk a foxpost kéri, akkor mond egy foxpontot hogy hova küld, te megnézed a foxpost árait, hogy mennyiért viszik a te csomagodat a vevő által mondott foxpostba, valamint pontos csomagméretet kérnek. Aztán tájékoztatod a vevőt hogy áru+viteldíj=valami. Ha ezt elfogadta, megvárod míg a pénz a számládon megjelenik. Ha ez is ok, akkor beregisztrálod a csomagot pl foxpost, majd mailbe kapsz egy kódot, amivel be tudod tenni egy tálcára a csomagot és ott ki is tudod fizetni automatában a viteldíjjat.
2019. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előre érdemes megnézni, hogy az általad felkínált szállítási módoknak mennyi az ára. Ezután vagy egy átlagárat mondasz a szállításra a vevőnek, amit ő elutal a termék árával együtt, vagy pedig megegyezel vele, hogy mivel kéri, és annak a díját utalja el.
2019. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!