Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Levél átvétele a postáról, RI...

Levél átvétele a postáról, RI kód nélkül, hogy lehet utánaérdeklődni?

Figyelt kérdés
Feladtak nekem levelet postára (nem ajánlottként), az én cimem igy nem volt rajta, kb. másfél hete. Hozzájuk nem érkezett még be, lehet valahogy utánajárni?
2020. máj. 4. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az ajánlott levél (egyik) lényege pont, hogy nyomonkövethető. A simán feladott nem.

Mondjuk így újra elolvasva a kérdést... nem értem: neked adtak fel levelet és a te címed nem volt rajta?? Hozzájuk nem érkezett? Kihez? A feladóhoz?? Semmi értelme a kérdésnek, de így is a válasz ugyanaz.

2020. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Postrára lett feladva a levél.
2020. máj. 4. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha postán maradóra lett feladva, a posta címe van rajta. Érdemes bemenni és megkérdezni, név alapján át lehet nézni kisebb postán, hogy van e bent a nevedre. De el kellene kérned a ragszámot a feladótól, úgy a rendszerben pár pillanat utána tudnak nézni m
2020. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jólvan, beérkezett, minden ok...
2020. máj. 14. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!